8-letnia córka Dave'a Grohla zagrała na perkusji z Foo Fighters

Aleksandra Degórska
19.06.2017 16:17
8-letnia córka Dave'a Grohla zagrała na perkusji z Foo Fighters Fot. kadr z wideo

Jaki ojciec... taka córka. Zobaczcie, czy mała Harper poradziła sobie z repertuarem grupy Queen.

To nic nowego, że dzieci znanych muzyków idą w ślady swoich rodziców - wystarczy wymienić chociażby Eddiego Veddera, który nagrał razem z córką utwór „The Traveler”. Urwisy od najmłodszych lat widzą swoich rodziców cały czas muzykujących, jak również dziedziczą muzyczne zacięcie.

Tak było również w przypadku dzieci Dave'a Grohla. 8-letnia Harper poczuła nagłą potrzebę muzykowania, a jej ojciec zapewnił jej naprawdę sporą publiczność. Podczas koncertu w Islandii lider Foo Fighters opowiedział o tym, jak jego córka 2 tygodnie temu poprosiła jego, żeby nauczył ją grać na bębnach. Co więcej opiekuńczy tatko zaproponował córce, aby zagrała przed 20 000 publicznością w Islandii.

Dziecko zgodziło się bez zastanowienia i tym sposobem możemy teraz posłuchać, jak córka muzyka zaprezentowała się w słynnym kawałku Queen „We Will Rock You”:

Zespół tymczasem pracuje nad następcą „Sonic Highways” z 2014 roku oraz EP-ki „Saint Cecilia” i już zaprezentował parę nowych utworów, jak chociażby „Run” wraz z teledyskiem. Co więcej kapela podzielił się ostatnio na koncercie numerem „Lah Di Da”.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.