19.06.2017 16:17

8-letnia córka Dave'a Grohla zagrała na perkusji z Foo Fighters

Jaki ojciec... taka córka. Zobaczcie, czy mała Harper poradziła sobie z repertuarem grupy Queen.

8-letnia córka Dave'a Grohla zagrała na perkusji z Foo Fighters
foto: kadr z wideo

To nic nowego, że dzieci znanych muzyków idą w ślady swoich rodziców - wystarczy wymienić chociażby Eddiego Veddera, który nagrał razem z córką utwór „The Traveler”. Urwisy od najmłodszych lat widzą swoich rodziców cały czas muzykujących, jak również dziedziczą muzyczne zacięcie.

Tak było również w przypadku dzieci Dave'a Grohla. 8-letnia Harper poczuła nagłą potrzebę muzykowania, a jej ojciec zapewnił jej naprawdę sporą publiczność. Podczas koncertu w Islandii lider Foo Fighters opowiedział o tym, jak jego córka 2 tygodnie temu poprosiła jego, żeby nauczył ją grać na bębnach. Co więcej opiekuńczy tatko zaproponował córce, aby zagrała przed 20 000 publicznością w Islandii.

Dziecko zgodziło się bez zastanowienia i tym sposobem możemy teraz posłuchać, jak córka muzyka zaprezentowała się w słynnym kawałku Queen „We Will Rock You”:

Zespół tymczasem pracuje nad następcą „Sonic Highways” z 2014 roku oraz EP-ki „Saint Cecilia” i już zaprezentował parę nowych utworów, jak chociażby „Run” wraz z teledyskiem. Co więcej kapela podzielił się ostatnio na koncercie numerem „Lah Di Da”.

Czy córka odziedziczyła po tacie talent?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Foo Fighters