07.05.2019 10:18

80 tysięcy fanów KISS zaśpiewało "Rock and Roll All Nite" na koncercie [WIDEO]

Na jednym z ostatnich koncertów KISS w Meksyku ogromny tłum zaśpiewał bez wsparcia wokalisty refren "Rock and Roll All Nite". Pokaźny chór robi wrażenie.

KISS
foto: ASSOCIATED PRESS/East News

Jakość koncertów zależy nie tylko od przygotowania oraz profesjonalizmu muzyków i obsługi miejsca, w którym występują. Równie ważne są reakcje publiczności, która często sprawia, że kiepskie nagłośnienie, zmęczenie artystów i złośliwość sprzętu nie ma znaczenia. Kiedy tysiące gardeł zgodnie śpiewa i skacze w rytm muzyki, robi to wrażenie nawet na tych artystach, którzy koncertują od kilkudziesięciu lat.

Kiss
Kiss
Przeczytaj także Takie były początki Kiss. Zobacz występ grupy w 1973 roku [WIDEO]

80 tysięcy fanów KISS zaśpiewało "Rock and Roll All Nite" 

Szczególnie jeśli tłum liczy sobie aż 80 tysięcy osób. Tak było w przypadku jednego z ostatnich koncertów grupy KISS w Meksyku. Muzycy żegnają się z fanami na trasie End of The Road, na której nie brakuje hitów w setliście. Jeden z najpopularniejszych numerów z repertuaru formacji "Rock and Roll All Nite" tym razem został zaśpiewany przez tłum fanów pod sceną. Zespół zamieścił na swoim oficjalnym kanale na YouTubie nagranie z tego wydarzenia, rockowy chór naprawdę robi duże wrażenie:

KISS wystąpi w Polsce w 2019 roku 

Grupa KISS wystąpi również na koncercie w Polsce. Po 45 latach działalności muzycy pożegnają się ze swoimi fanami występem na TAURON Arenie Kraków. Impreza odbędzie się 18 czerwca 2019 roku, a serwis Antyradio.pl objął wydarzenie patronatem.  

Zobacz też: >>Gene Simmons połamał statyw do mikrofonu na koncercie<<

Tagi: Duperele Kiss