9-letni fan Iron Maiden dostał wymarzony urodzinowy prezent. Jego reakcja była bezcenna [WIDEO]

06.06.2019 12:52
9-letni fan Iron Maiden dostał wymarzony urodzinowy prezent. Jego reakcja była bezcenna [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Mały urwis był bardzo szczęśliwy, gdy uświadomił sobie, jaki prezent urodzinowy otrzymał.

Myśleliście, że fani Iron Maiden to tylko rówieśnicy muzyków? Nic z tych rzeczy! Na koncertach kapeli można zobaczyć całe rodziny i również małe dzieciaki chętnie słuchają mocnych brzmień, które lubią ich rodzice. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci...

9-letni fan Iron Maiden dostał wymarzony urodzinowy prezent. Jego reakcja była bezcenna [WIDEO]

W sieci pojawiło się urocze nagranie pokazujące, jak 9-latek otwiera prezent urodzinowy od swojego ojca. Serce się raduje, gdy widzi, jak mały urwis cieszy się z biletów na koncert Iron Maiden.

Przeczytaj także

Początkowo nie miał pojęcia, co może znajdować się w pudełku. Sprytny ojciec podarował mu tabliczkę, na którym widniał napis Iron Maiden oraz data wrześniowego koncertu kapeli w Portland. Mały chłopiec był zaskoczony takim prezentem i rzucił się w ramiona taty.

W 2019 roku Iron Maiden zagra w sumie 44 koncerty po Ameryce, odwiedzając 6 krajów.

Nie jest to jedyna wzruszająca historia związana z fanem Iron Maiden. Pewien 14-latek chciał być technicznym Iron Maiden i spełnił swoje marzenie. Podróżował z muzykami zespołowym busem oraz spotkał się z nimi na bekstejdżu po koncercie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.