9-latek zagrał solówkę z utworu "Sweet Child O'Mine" Guns N' Roses. Rośnie konkurencja dla Slasha

Aleksandra Degórska
21.03.2019 16:45
9-latek zagrał solówkę z utworu "Sweet Child O'Mine" Guns N' Roses. Rośnie konkurencja dla Slasha Fot. kadr z wideo

Rock umarł? Prędko chyba do tego nie dojdzie, bo już rośnie kolejne pokolenie rockmanów wymiatających na gitarze.

Gdy masz 9 lat w głowie ci tylko kreskówki, zabawy z rówieśnikami i słodycze. Nawet jeśli uczysz się grać na jakiś instrumencie, to musisz sporo poćwiczyć, zanim nauczysz się grać na wysokim poziomie. Jednak ten 9-latek pomimo tak młodego wieku, już wymiata na gitarze i wykonuje solówki z utworów Guns N' Roses, Queen czy Pink Floyd. Ciężko w to uwierzyć, ale ten mały gra w taki sposób, że niejeden muzyk może być zazdrosny.

9-latek zagrał solówkę z utworu "Sweet Child O'Mine" Guns N' Roses

Australijczyk Taj Farrant postanowił chwycić za gitarę, po tym jak jego ojciec zabrał go na koncert AC/DC - brawa dla rodziców, którzy już od najmłodszych lat zapoznali go z dobrą muzyką. Koncert tak spodobał się chłopcu, że postanowił sam stać się muzykiem i jak się okazało, był to bardzo rozsądny ruch, bo dzieciak ma niezwykły talent.

Przeczytaj także

9-latek wystąpił m.in. w programie telewizyjnym Ellen DeGeneres, gdzie zaprezentował solówkę z piosenki Guns N' Roses "Sweet Child O'Mine". Każdy gitarzysta wie, że nie jest to prosty utwór, ale maluch poradził sobie z repertuarem po prostu znakomicie. Zresztą przekonajcie się sami:

Basista Guns N' Roses zapowiedział solowy album

Fani Guns N' Roses niecierpliwie czekają na nową płytę Guns N' Roses, ale jak na razie nie wiadomo, kiedy można się spodziewać nowych nagrań od kapeli. W międzyczasie Duff McKagan ogłosił szczegóły solowego krążka "Tenderness", który ukaże 31 maja 2019.

Muzyk zawarł na płycie refleksje zebrane przez dwa i pół roku podczas trasy Guns N’ Roses Not In This Lifetime. Duff McKagan do pracy nad albumem zatrudnił Shootera Jenningsa. Nagrania rozpoczęły się rok temu w studiu Station House w Echo Park w Kalifornii. Na "Tenderness" pojawia się Jennings wraz z zespołem, jak również The Waters oraz The Suicide Horn Section (gdzie na puzonie gra Matt McKagan, brat Duffa).

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.