15.11.2019 15:59

9-latka zagrała cover przeboju Nirvany na perkusji. Nagranie obejrzały miliony widzów

9-letnia perkusistka zagrała własną wersję "In Bloom" na swoim ulubionym instrumencie. Jej energia zachwyciła miliony widzów.

Nirvana
foto: kadr z wideo

Dzieciaki potrafią zaskoczyć swoją energią, zaangażowaniem i emocjami, które potrafią przekazać podczas grania na instrumentach. Chociaż mają o wiele mniej doświadczenia niż starsi muzycy, często robią wrażenie nawet na nich. Stało się tak w przypadku pewnej 9-latki, której szczególnie przypadła do gustu Nirvana.

Nirvana "In Bloom" w wersji 9-latki

Nandi Bushell nie było na świecie, gdy Nirvana wydała kultowy album "Nevermind". Mimo to, drobna perkusistka nie miała żadnego problemu z wykonaniem utworu "In Bloom" na swoim zestawie. Film z popisami dziewczynki pojawił się na Twitterze, gdzie nagranie odtworzyło już przeszło 7 milionów osób.

Nirvana Unplugged
Nirvana Unplugged
Przeczytaj także Nirvana udostępnia koncert MTV Unplugged na YouTubie

Młoda fanka rocka przyznała, że jest wielką fanką Nirvany i Dave'a Grohla. Podkreśliła, że grupa Kurta Cobaina to jeden z jej 5 ulubionych kapel. Jej wiedza muzyczna nie kończy się jednak na dokonaniach grunge'owych legend. Nandi stwierdziła także, że "Szkoła Rocka" z Jackiem Blackiem z Tenacious D to najlepszy film na świecie.

"

Mogę grać "In Bloom" Nirvany przez cały dzień. KOCHAM NIRVANĘ. To jeden z moich 5 ulubionych zespołów. "

"In Bloom" to singiel, który ukazał się 30 listopada 1992 roku za pośrednictwem DGC Records i promował jeden z najważniejszych albumów w historii muzyki rockowej - "Nevermind". Numer został napisany przez Kurta Cobaina. Tekst był zaadresowany do ludzi, którzy zdaniem lidera Nirvany, nie rozumieli przesłania zespołu.

Zobacz też: Sweter Kurta Cobaina znowu trafił na aukcję. Nigdy nie był prany... 

Tagi: Rock News Nirvana