21.08.2019 11:18

A Day To Remember to degeneraci? Posłuchajcie singla "Degenerates"

Zespół udostępnił swój nowy utwór i przy okazji podzielił się informacją o współpracy z wytwórnią Fueled by Ramen. Niestety, panowie nie powiedzieli nic na temat nadchodzącego albumu.

A Day To Remember
foto: Photoshot/REPORTER/East News

Po długiej batalii prawnej z Victory Records zespół A Day To Remember nareszcie może odetchnąć. Panowie znaleźli nowy dom w firmie Fueled by Ramen, które ma w swoich szeregach m.in. All Time Low, Panic! At The Disco, Paramore, czy Twenty One Pilots. Z tej okazji grupa postanowiła udostępnić swój nowy singiel "Degenerates". Na razie nie wiemy niestety, czy utwór jest zwiastunem nadchodzącego albumu.

A Day To Remember zaprezentowało nowy utwór 

Sama piosenka jest nieco bardziej popowa od większości dotychczasowych utworów A Day To Remember, przez co fani w komentarzach na YouTubie wyrażają swoje niezadowolenie. Posłuchajcie sami:

Spotify
Spotify
Przeczytaj także Oto 25 najczęściej odtwarzanych wykonawców rockowych i metalowych w Spotify

Tytuł singla jest związany z nadchodzącą trasą A Day To Remember, która nazywa się własnie "Degenerates Tour". Panowie zwiedzą po raz kolejny całe Stany Zjednoczone, a w tournee będą im towarzyszyć zespoły I Prevail i Beartooth. 

Tak jak wspomnieliśmy - na razie A Day To Remember milczy na temat nowego albumu. Ich dyskografię zamyka wydany w 2016 roku krążek "Bad Vibrations", który promowały single "Paranoia", "Bad Vibrations", "We Got This" i "Naivety". Album zadebiutował na 2. miejscu listy sprzedaży w USA, sprzedając ponad 62 tysiące kopie w pierwszym tygodniu od premiery.

Tagi: Rock News A Day to Remember