24.10.2018 12:34

A Perfect Circle pozwolił fanom nagrać fragment koncertu. Widzowie oszaleli!

Zespół pierwszy raz zagrał utwór „Delicious” na żywo i pozwolił fanom nagrać ten właśnie numer. Łatwo się domyślić, jak zareagowali fani A Perfect Circle.

A Perfect Circle pozwolił fanom nagrywać koncert
foto: shutterstock.com

Artyści A Perfect Circle należą do grupy muzyków, która mocno walczy z używaniem telefonów na koncertach. Zespół wprowadził zakaz nagrywania i fotografowania swoich występów. Maynard James Keenan uważa wręcz, że rejestrowanie wszystkiego zabija w nas umiejętność opowiadania historii.

Nie ma żartów z A Perfect Circle - 4 listopada 2017 z koncertu wyrzucono ponad 60 osób, które przyłapano na nagrywaniu koncertu na telefony. Zatem jak widać warto przestrzegać zasad.

A Perfect Circle wyjątkowo pozwolił fanom nagrać fragment koncertu

Maynard James Keenan jednak zrobił pewien wyjątek podczas koncertu 20 października 2018 w West Valley w stanie Utah. Muzyk powiedział, że ma „prezent od dziadka” i pozwolił fanom wyciągnąć telefony pod koniec koncertu, gdy A Perfect Circle zaczął grać po raz pierwszy na żywo utwór „Delicious” z płyty „Eat The Elephant”.

Można łatwo się domyślić, co w tym momencie zrobiła większość publiczności:

A Perfect Circle w Polsce w 2018 roku - bilety

Czy podobnie będzie też na koncercie w naszym kraju? Zespół A Perfect Circle zagra pierwszy raz w Polsce już 15 grudnia 2018 w Kraków Tauron Arena. Przed grupą zaprezentuje się Chelsea Wolfe, która powraca do Polski w ramach trasy promującej jej najnowszy album „Hiss Spun”.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • Stojące kat. 1 (płyta stojąca) - 240 / 260 złotych
  • Stojące kat. 2 (early entrance) - 300 / 320 złotych
  • Siedzące kat. 1 - 270 / 290 złotych
  • Siedzące kat. 2 - 210 / 230 złotych

Bilety w sprzedaży na stronach: shop.metalmind.com.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News A Perfect Circle