29.10.2018 14:35

A Perfect Circle zagrał "Judith" pierwszy raz od 7 lat. Zobaczcie wideo

Zespół Maynarda Jamesa Keenana ruszył w kolejną trasę koncertową promującą album "Eat the Elephant". Panowie przygotowali specjalną niespodziankę dla fanów w Morrison w USA.

Maynard James Keenan
foto: shutterstock.com

Ową niespodzianką było zagranie przez zespół przeboju "Judith", pochodzącego z debiutanckiego albumu A Perfect Circle "Mer de Noms". Panowie wykonali go na żywo ostatni raz w maju 2011 roku podczas koncertu na festiwalu Rock on the Range. Piosenka została wydana jako singiel w 2000 roku i doczekała się nawet klipu, którego reżyserem był sam David Fincher ("Se7en", "Fight Club", "Zaginiona dziewczyna"). 

Zobaczcie jak Maynard James Keenan i spółka rozprawili się po latach z "Judith":

A Perfect Circle kontra telefony komórkowe

Wygląda na to, że Keenan nieco złagodniał przez kilka ostatnich tygodni - w końcu jeszcze w listopadzie 2017 roku potrafił wyrzucić z koncertu 60 osób za to, że nagrywały występ A Perfect Circle. Jednak już na początku października 2018 roku pozwolił fanom nakręcić jeden utwór bez żadnych konsekwencji. Fani wręcz oszaleli z dobroduszności wokalisty, który nazwał ten proceder "prezentem od dziadka". Być może to niecodzienne (jak na standardy APC) zachowanie stanie się normą? 

Koncert A Perfect Circle w Polsce w 2018 roku

Na własną skórę będziemy mogli się przekonać już pod koniec 2018 roku - A Perfect Circle po raz pierwszy odwiedzi Polskę, a konkretnie Kraków. Zespół 15 grudnia wystąpi na Tauron Arenie. Bilety na wydarzenie są dostępne w cenie od 210 złotych.

Dyskografię A Perfect Circle zamyka album "Eat the Elephant", który trafił do sprzedaży 20 kwietnia 2018 roku. Promował go m.in. singiel "So Long, And Thanks For All The Fish", w którym znalazły się nawiązania do Carrie Fisher i Davida Bowiego.

Kamil Kacperski
Tagi: Rock News A Perfect Circle