26.04.2018 13:01

A Perfect Circle zagrał nowe utwory w programie Jimmy Kimmel Live!

W ramach promocji nowego albumu A Perfect Circle wystąpił w telewizyjnym show i zaprezentował, jak ten materiał prezentuje się na żywo.

A Perfect Circle w
foto: kadr z wideo

Fani czekają na album Toola, ale na to jeszcze trzeba trochę poczekać. W międzyczasie Jamesa Maynarda Keenana możemy posłuchać na najnowszej płycie A Perfect Circle zatytułowanej „Eat the Elephant”, która okazała się 20 kwietnia 2018.

Na albumie znalazł się m.in. utwór „So Long, And Thanks For All The Fish”, w którym to wspomniano m.in. o Majorze Tomie, czyli postaci stworzonej przez Davida Bowiego, czy Księżniczce Lei z „Gwiezdnych wojen”, którą zagrała Carrie Fisher.

Właśnie ten numer oraz „Talk Talk” zostały wykonane podczas występu A Perfect Circle w programie Jimmy Kimmel Live. Posłuchajcie, jak nowy materiał prezentuje się na żywo:

A Perfect Circle w Polsce 2018

To było do przewidzenia, że w związku z wydaniem nowego albumu formacja wybierze się w trasę koncertową. Co więcej - zespół pierwszy raz odwiedzi nasz kraj. A Perfect Circle zagra 15 grudnia 2018 w Kraków Tauron Arena.

Wejściówki od 210 złotych znajdziecie na shop.metalmind.com.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News A Perfect Circle