25.05.2018 09:45

A Perfect Circle zaprezentował klip 2D do „TalkTalk”

Zespół podzielił się klipem do kolejnego singla z płyty „Eat the Elephant”. Czy fanom A Perfect Circle przypadnie on do gustu?

A Perfect Circle - klip do TalkTalk
foto: kadr z wideo

„TalkTalk” to trzeci singiel promujący najnowsze wydawnictwo A Perfect Circle. Album pod tytułem „Eat the Elephant” okazał się 20 kwietnia 2018 i wskoczył na 3. pozycję na liście Billboardu Top 200. Na krążku znalazł się m.in. utwór „So Long, And Thanks For All The Fish”, w którym wspomniano o Majorze Tomie, czyli postaci stworzonej przez Davida Bowiego, czy Księżniczce Lei z „Gwiezdnych wojen”, którą zagrała Carrie Fisher.

Do „TalkTalk” postanowiono zaprezentować teledysk 2D, który jest fragmentem filmu dołączonego do box setu. Gdy przyłożymy do smartfona pryzmat pojawi się holograficzny dodatek do płyty w formie filmu, który wyświetlany jest równolegle z trwaniem płyty. Za reżyserię odpowiada Steven Sebring, który ma na swoim koncie takie filmy, jak „Horses: Patti Smith and Her Band” czy „Patti Smith: Sen życia”.

A Perfect Circle: teledysk do „TalkTalk”

W filmie widzimy dziwny świat oczami młodej dziewczyny. Zobaczcie, jak prezentuje się klip:

Obejrzyjcie również, jak wygląda film w 2D od 1:35 minuty nagrania:

Maynard James Keenan tak wypowiedział się na temat tego projektu:

"

Dorastałem w czasach, gdy mocno ceniono to, co namacalne. Duża grafika na opakowaniu winylu, kładzenie czarnego krążka na obrotnicę w gramofonie - myślę, że to zatracono w czasach, gdy większość rzeczy jest cyfrowych... coś takiego, jak ten hologram przywraca ludziom ekscytację z wizualnych rzeczy. "

A Perfect Circle w Polsce 2018 - bilety

W związku z wydaniem nowego albumu A Perfect Circle wyruszy w trasę i w koncertowym grafiku nie zabraknie również Polski. A Perfect Circle zagra 15 grudnia 2018 w Kraków Tauron Arena. Wejściówki na to wydarzenie kupicie od 210 złotych na ebilet.pl

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News A Perfect Circle