12.06.2018 11:00

A Perfect Circle zaprezentował upiorny klip 2D do „The Contrarian”

Czas na kolejny teledysk od A Perfect Circle. Jeśli lubicie mroczne klipy, to dobrze trafiliście!

A Perfect Circle w klipie do
foto: kadr z wideo

Posępny magik, ludzie jako kukiełki - to wszystko znajdziecie w najnowszym klipie A Perfect Circle do utworu „The Contrarian”. Kawałek pochodzi oczywiście z najnowszego wydawnictwa zespołu „Eat the Elephant”. Płyta ukazała się 20 kwietnia 2018 i wskoczyła na 3. pozycję na liście Billboardu Top 200.

Nowy teledysk został utrzymany w tym samym stylu co wideo do singla „TalkTalk”. W obu przypadkach są to teledyski 2D będące fragmentami filmu dołączonego do box setu. Jest to o tyle ciekawy projekt, że gdy przyłożymy do smartfona pryzmat pojawi się holograficzny dodatek do krążka w formie filmu. Za jego reżyserię odpowiada Steven Sebring. Obejrzyjcie zatem, jak prezentuje się teledysk do „The Contrarian”.

A Perfect Circle z klipem do „The Contrarian”

Na krążku „Eat the Elephant” znalazł się również m.in. utwór „So Long, And Thanks For All The Fish”, w którym wspomniano o Majorze Tomie - postaci stworzonej przez Davida Bowiego, czy Księżniczce Lei z „Gwiezdnych wojen”, którą zagrała Carrie Fisher.

A Perfect Circle w Polsce - bilety

W końcu zespół Maynarda Jamesa Keenana po raz pierwszy pojawi się w Polsce na jednym koncercie. A Perfect Circle zagra 15 grudnia 2018 w Kraków Tauron Arena. Wejściówki na to wydarzenie kupicie od 210 złotych na ebilet.pl 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News A Perfect Circle