05.08.2016 12:28

„A Vulgar Display Of Pantera”, czyli historia Pantery na zdjęciach

Oto album, którym nie pogardzi żaden fan kapeli. Co znajdziemy w środku?

„A Vulgar Display Of Pantera”, czyli historia Pantery na zdjęciach
foto: ons.pl

Choć od rozpadu zespołu minęło sporo czasu to jego legenda nadal jest żywa i fani bardzo chcieliby powrotu kapeli. Zresztą sam Phil Anselmo nie miałby nic przeciwko, gdyby doszło do takiej sytuacji. 

Jak na razie jednak nic nie zwiastuje, że do tego dojdzie. Wielbicielom Pantery zostaje jedynie sięgnięcie po płyty zespołu. Swoją domową kolekcję muzycznych rarytasów już niebawem będzie można wzbogacić o ciekawą pozycję.

13 września 2016 roku pojawi się pierwsza autoryzowana książka ze zdjęciami kapeli. W „A Vulgar Display Of Pantera” znajdą się rzadkie, jak również wcześniej nie publikowane fotografie ze studia, tras koncertowych, które pokażą historię Pantery od jej pierwszych dni funkcjonowania, aż do końca. Książka została wzbogacona również wspomnieniami członków zespołu.

Zobaczcie, jak prezentuje się okładka tego wydawnictwa:

foto: materiały prasowe

„A Vulgar Display Of Pantera” to 384 stron z fotografiami Joe Girona, który od 1983 roku robił zdjęcia Panterze, jak również współpracował z AC/DC, Davidem Bowiem, Van Halen czy U2.

Kilka zdjęć z tej książki możecie obejrzeć na stronie lessergodsbooks.com. Słowo wstępne napisał basista Rex Brown, który wraz z Vinnie Paulem Abbottem podzielił się anegdotami z okresu funkcjonowania kapeli.

Chcielibyście mieć album „A Vulgar Display Of Pantera”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Pantera