23.07.2019 14:18

A co by było, gdyby: Shaq wpadł do moshpitu podczas koncertu?

Wyobraźcie sobie, że bawicie się spokojnie na koncercie, a tu nagle przed wami pojawia się mierzący ponad 2,15 metra i około 150 kilogramów Shaquille O'Neal. Właśnie tego doświadczyli uczestnicy festiwalu Tomorrowland.

Shaquille O'Neal
foto: kadr z wideo/Twitter.com/ESPN

Koncerty rządzą się swoimi prawami - ktoś upada, to natychmiast go podnosimy; nie chcesz się bawić, to idziesz do tyłu; nadchodzi Shaquille O'Neal... to uciekasz? Do tego ostatniego polecenia nie dostosowali się uczestnicy Tomorrowlandu w Belgii, którzy chętnie uczestniczyli w moshpicie z wielkim Dieslem. Mierzący ponad 2,15 metra legendarny koszykarz bezproblemowo górował nad innymi uczestnikami.

Shaquille O'Neal bawi się w moshpicie

Widzimy jednak, że nikomu to raczej nie przeszkadzało w dobrej zabawie. Sam Shaq również wyglądał, jakby dawno nie miał takiego ubawu. Wystarczy spojrzeć na jego uśmiech, żeby wasz dzień stał się lepszy:

Moshpit przy Bohemian Rhapsody
Moshpit przy Bohemian Rhapsody
Przeczytaj także Moshpit przy "Bohemian Rhapsody"? Fani The Ghost Inside udowodnili, że to możliwe [WIDEO]

Warto zaznaczyć, że Shaq nie był na festiwalu tylko i wyłącznie jako gość - był tam bowiem jako artysta. Występował bowiem pod swoim pseudonimem artystycznym DJ Diesel. Pełen koncert został udostępniony za pośrednictwem oficjalnego kanału Tomorrowlandu na YouTubie.

Co następne? Marcin Gortat na koncercie Zenka Martyniuka i zespołu Akcent? A może na Stachurskym? 

Zobacz także: Jak przetrwać w moshpicie? Poradnik dla dziewczyn

Tagi: Duperele