A co gdyby Nirvana grała 2 tysiące lat temu? Posłuchajcie "Smells Like Teen Spirit" po łacińsku

29.07.2020 12:26
A co gdyby Nirvana grała 2 tysiące lat temu? Posłuchajcie "Smells Like Teen Spirit" po łacińsku Fot. HOLLANDSE HOOGTE/East News

Świat jest pełen niezwykle utalentowanych osób. Niektóre osoby używają swoich umiejętności do grania koncertów dla setek tysięcy osób, inni występują w filmach, a jeszcze inni nagrywają covery Nirvany po łacińsku.

20 lipca 2020 roku na YouTubie pojawiło się wideo "Smells Like Teen Spirit w wersji łacińskiej (85 r. p.n.e. - III wieku n.e.)". Świat od tamtego czasu nie był już taki sam. 

Nirvana po łacińsku

A tak na poważnie - użytkownik YouTube'a posługujący się pseudonimem the_miracle_alligner przygotował niezwykle interesujące wideo, w którym przetłumaczył tekst przeboju Nirvany na język łaciński. W aranżacji pomógł mu niejaki Sir Stantough, dzięki czemu otrzymaliśmy chyba najbardziej pokręcony cover "Smells Like Teen Spirit" w historii.

Przeczytaj także

Jedno jest pewne - buja prawie tak samo jak oryginał. Zresztą posłuchajcie sami:

Pan Alligner przygotował też całkiem zgrabny cover "Pumped Up Kicks" w wersji staroangielskiej, czy "bad guy" Billie Eillish w wersji średniowiecznej:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.