A co gdyby System of a Down robił szczęśliwą muzykę? Posłuchajcie akustycznego coveru "Chop Suey"

26.06.2019 14:18
A co gdyby System of a Down robił szczęśliwą muzykę? Posłuchajcie akustycznego coveru "Chop Suey" Fot. kadr z wideo

W sieci pojawiło się wideo stworzone przez youtubera Dave’a Melodicka, który nagrał własną "szczęśliwą" przeróbkę wielkiego przeboju System of a Down.

"Chop Suey" zespołu System of a Down to prawdopodobnie jeden z najostrzejszych utworów w historii, który doczekał się wielu odtworzeń w mainstreamowych radiach. Jeśli jednak zawsze przerażała was ciężkość utworu albo głośne krzyki Darona Malakiana i Serja Tankiana, to teraz możecie zapoznać się z taką wersją utworu, która powinna spowodować uśmiech na waszych ustach i ciepłe uczucie w serduszku.

System of a Down doczekało się "szczęśliwego" coveru

A to wszystko dlatego, że pewien youtuber o imieniu Dave Melodicka udostępnił niedawno "szczęśliwą akustyczną" wersję tego metalowego klasyka. Przerobił "Chop Suey" na utwór przypominający twórczość Jasona Mraza i np. jego "I'm Yours". W gruncie rzeczy moglibyśmy nazwać go mash-upem, ale nazwisko artysty nie zostało wymienione w opisie. Cóż, trzeba jednak przyznać, że uśmiechnięty młody mężczyzna śpiewający o popełnieniu samobójstwa to coś, co nas trochę przeraża:

Przeczytaj także

Dave należy do duetu Melodicka Bros, na którym pojawiały się już covery m.in. Ghosta, Slipknota, czy Bullet For My Valentine. Jednak akustyczne covery metalowych utworów to nie jedyny repertuar panów - przygotowali również ciekawe wideo, w których podsumowują dane lata w muzyce rockowej, grając riffy największych twórców danego roku na ukulele i mandolinie. Oto przykładowe dzieło braci Melodicka:

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.