A co gdyby wokalistą Metalliki był Kanye West? Posłuchajcie "Lighting in Paris"

26.01.2021 14:23
A co gdyby wokalistą Metalliki był Kanye West? Posłuchajcie "Lighting in Paris" Fot. Jackson Lee / Splash News/EAST NEWS

A co, gdyby Jay-Z i Kanye West wpadli gościnnie na koncert Metalliki? Na to pytanie odpowiedział William Maranci, który opublikował na YouTubie całkiem niezły mash-up artystów.

Metallica, Jay-Z i Kanye West w jednym kawałku 

Chociaż na pierwszy rzut oka powyższe połączenie może się wydawać absurdalne i kompletnie asłuchalne, to zapoznaniu się z efektem końcowym... dużo lepiej nie jest. Owszem, może i tragedii nie ma, a kawałek "Ni**** in Paris" Jaya-Z i Kanyego podłożony pod instrumentalną wersję "Ride The Lightning" brzmi zaskakująco nieźle, ale nie spodziewajcie się, że mash-up trafi na waszą playlistę.

Polecamy

Zresztą po co gdybać - opinię wydajcie sami:

Polecamy

W tym samym wideo chyba najfajniejsze są komentarze pod filmikiem - "Powiem moim dzieciom, że to było Rage Against The Machine"; "Tak w alternatywnej rzeczywistości brzmiałoby Numb/Encore z Linkin Park"; "Cholera, nie wiedziałem, że revival nu-metalu brzmi tak mocno", czy absolutny faworyt:

"Zapauzowałem to wideo przed przyjściem prawników rozwodowych mojej żony. Żaden sędzia nie dałby opieki rodzicielskiej osobie, która słucha takich rzeczy"

przypadkowy komentarz na YouTubie

To tylko kilka przykładów złota, które kryje się pod tym mash-upem. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.