12.06.2017 14:47

A gdyby Batman grał metal?

Kojarzycie kultowy serial „Batman zbawia świat”? Teraz posłuchajcie, jak utwór z tej produkcji prezentuje się w ostrzejszej interpretacji.

A gdyby Batman grał metal?
foto: kadr z wideo

9 czerwca 2017 roku odszedł Adam West, którego większość kojarzy z serialu „Batman zbawia świat” z 1966 roku. Aktor przegrał walkę z białaczką, miał 88 lat. Rola Batmana dała mu ponadczasową sławę, ale też przez to miał trudności, by znaleźć inne role - już chyba na zawsze pozostanie utożsamiany z postacią Batmana.

Informacja o jego śmierci poruszyła wszystkich fanów Batmana, a YouTuber 331Erock postanowił nawet złożyć muzyczny hołd i wziął na warsztat czołówkę z serialu dodając do tej muzyki metalowego pazura.

Jak sam przyznał nie zmienił mocno tego utworu, ale trzeba przyznać, że w takiej wersji kompozycja prezentuje się naprawdę smakowicie.

Gitarzysta lubi przerabiać przeróżne utwory na metalowo, jak chociażby „Life On Mars?” Davida Bowiego czy „Harder, Better, Faster, Stronger” Daft Punk. Co więcej gitarzysta sięgnął również po motywy z „Kapitana Ameryki” i kreskówki „X-Men” zamieniając utwory na kawałki z piekła rodem. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele