A gdyby Beyonce śpiewała z Rammsteinem? Posłuchaj zadziwiająco dobrego mashupu

22.08.2019 16:27
A gdyby Beyonce śpiewała z Rammsteinem? Posłuchaj zadziwiająco dobrego mashupu Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

"Waidmanns heil" i "Crazy In Love"? Ten mashup brzmi naprawdę dobrze!

W świecie muzyki wszystko jest możliwe - również pojawiają się duety, które teoretycznie nie powinny brzmień dobrze. Rammstein i Beyonce? Takie połączenie boli już na samą myśl, ale okazuje się, że nie jest to wcale taki głupi pomysł. Pewien YouTuber postanowił połączyć piosenki niemieckiej kapeli z singlem estradowej diwy i dodać jeszcze do tego solówkę Kirka Hammetta.

A gdyby Beyonce śpiewała z Rammsteinem? Ten mashup to najlepsza rzecz, jaką dzisiaj usłyszycie

DJ Cummerbund, który lubi tworzyć dziwne mashupy sięgnął po piosenkę "Waidmanns heil" Rammsteina. Do utwory został dołożony wokal Beyonce z "Crazy In Love", jak również nie zabrakło jej męża, Jay-Z, który dorzucił swoje 3 grosze. Jakimś cudem całość brzmi nawet składnie, a wisienką na torcie jest solo Hammetta, który pojawia się niezapowiedziany.

Przeczytaj także

Rammstein zagra w 2020 roku w Polsce

Polski koncert Rammsteina odbył się 24 lipca 2019 w Chorzowie. Jeżeli nie załapaliście się na ten występ, to nic straconego, bo zespół ponownie odwiedzi nasz kraju już w 2020 roku. Rammstein wystąpi 17 lipca 2020 w Warszawie na PGE Narodowym. 

Zobacz także: Rammstein wsparł społeczność LGBT+ na koncercie w Polsce

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.