10.07.2017 22:20

A gdyby „St. Anger” pojawił się na płycie „...And Justice for All”?

Czas trochę pogdybać - posłuchajcie, czy ten eksperyment był w ogóle warty świeczki.

A gdyby „St. Anger” pojawił się na płycie „...And Justice for All”?
foto: kadr z wideo

To pytanie powraca jak bumerang - a co, gdyby „...And Justic for All” miał wyraźniejszy bas? Świat wyglądałby inaczej, pewnie i Jason Newsted miałby łatwiejsze zdecydowanie życie. Ocena tego albumu nadal wywołuje burzę wśród fanów metalu, bo kto to widział, żeby nagrać album, w którym nie słychać basu.

Oczywiście nic dziwnego, że YouTuberzy starają się przeprowadzić muzyczne eksperymenty sprawdzając, czy inne utwory Metalliki dobrze brzmiałyby na krążku „...And Justic for All”. Oczywiście takie eksperymenty metalowe misie lubią najbardziej. Zatem warto posłuchać, jak „St.Anger” prezentowałby się, gdyby powstał z myślą o płycie „...And Justic for All”.

YouTuberzy mają naprawdę co rusz ciekawe pomysły - swego czasu sprawdzono, co stałoby się, gdyby Metallica i Megadeth zamieniły się wokalistami, jak również zagrano „Spit Out The Bone” w stylu Slayera. Co jeszcze nas czeka jeśli chodzi o muzyczne eksperymenty? Zapewne jeszcze nieraz się zdziwimy.

Natomiast jeśli chodzi o Metallicę to zespół wystąpi 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie. Koncert odbędzie się w ramach promocji najnowszego studyjnego dzieła zatytułowanego „Hardwired… To Self-Destruct”. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele