10.11.2016 09:47

A gdyby Till Lindemann pracował w drogówce?

Uczyliście się niemieckiego słuchając Rammsteina? To na pewno zrozumiecie żart, w którym wokalista kapeli pojawia się w nowej roli.

A gdyby Till Lindemann pracował w drogówce?
foto: kadr z wideo

Niby w szkole człowiek uczył się tego niemieckiego, ale więcej słów poznało się dzięki płytom Rammsteina. Teraz ta znajomość pozwoli zrozumieć żarcik, który pojawił się w krótkim animowanym wideo. Mini-show: Till to niecała minuta nagrania, które jest na tyle błyskotliwe, że sam zespół postanowił udostępnić to nagranie.

Otóż w animacji pojawia się Till Lindemann w roli policjanta, który zatrzymuje na drodze samochód. Wokalista zamiast normalnie zwracać się do kierowcy wyśpiewuje kawałek „Bück dich” z tak zmienionym tekstem, że brzmi on podobnie jak oryginał, w którym muzyk zwraca się do dziewczyny, żeby się schyliła (wiadomo po co), a jej twarz jest mu obojętna.

Po zmianie tekstu mamy zaś taką opowieść:

"

Tylne światło, rozkazuje Ci,

Odstaw teraz samochód,

Twój zawód jest mi obojętny,

Tylne światło, jeszcze raz. "

Po tym oświadczeniu Till, jak to Till, stanął w płomieniach i zaczął walić pięścią o udo jak to ma w zwyczaju robić na scenie.

Jak widać Rammstein zamiast tworzyć nowy album woli zabawiać się w policjantów. Czasami też zdarza się im jammować z innymi muzykami, jak chociażby z Chadem Smithem z Red Hot Chili Peppers:

Lust auf mehr? (Macie ochotę na więcej?) No to na razie trzeba obejść się smakiem w kwestii nowości od niemieckiej machiny. Rammstein jak dotychczas zaprezentował tylko jeden premierowy kawałek „Ramm4”, który po raz pierwszy pojawił się podczas Gods Of Metal 2016. Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość.

Jak oceniacie Tilla Lindemanna w roli policjanta?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rammstein Till Lindemann