07.12.2017 17:41

A gdyby miecz świetlny wydawał dźwięki jak Michael Jackson?

Pogdybać zawsze można. Przekonajcie się zatem, jak prezentuje się ta przeróbka.

A gdyby miecz świetlny wydawał dźwięki jak Michael Jackson?
foto: kadr z wideo

„Gwiezdne Wojny” tu, „Gwiezdne Wojny” tam. Wszyscy czekają na premierę „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi”. Reżyser Rian Johnson zdradził już, że film zacznie się dokładnie w tym momencie, w którym zakończyło się „Przebudzenie Mocy”. Wszystko się wyjaśni dokładnie 15 grudnia 2017 roku - w ten dzień większość fanów „Gwiezdnych Wojen” pobiegnie do kin, aby obejrzeć dalsze losy ulubionych bohaterów.

Jak wiadomo świat filmu i muzyki jest ze sobą mocno powiązany - jako przykład można podać fakt, że wielu aktorów gra w zespołach muzycznych, sporo też muzyków występuje w filmach czy komponuje muzykę do tego typu produkcji.

Co w tym wszystkim robi król popu Michael Jackson? Ktoś po prostu postanowił nieco pobawić się montażem łącząc kadry z „Gwiezdnych Wojen” z charakterystycznymi dźwiękami wydawanymi przez wokalistę. Brzmi absurdalnie? Walka Luke'a Skywalkera i Darth Vadera jeszcze nigdy nie była tak zabawna.

Trudno opanować śmiech, gdy zamiast charakterystycznego dźwięku wydawanego przez miecz świetlny słychać wysokie rejestry Michaela Jacksona. Z nudów człowiek robi różne głupoty i jak widać ta osoba miała chyba za dużo wolnego czasu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Michael Jackson