01.07.2019 17:19

Jak AC/DC brzmiał w 1976 roku na koncercie w australijskim liceum? [WIDEO]

Obejrzyjcie archiwalne nagranie z 1976 roku, gdy AC/DC dopiero rozkręcał swoją karierę.

AC/DC
foto: imago/STAR-MEDIA/EAST NEWS

Początki bywają naprawdę trudne, wie o tym chyba każdy muzyk. Chętnych na zdobycie kontraktu w wytwórni jest naprawdę sporo, w końcu nikt nie chce grać całe swoje życie w klubach dla 10 osób. Niestety na samym początku muzycznej kariery trudno jest się przebić, a gdy już coś ruszy, nie zawsze łatwo to utrzymać. Po latach, gdy muzycy oglądają archiwalne nagrania z pierwszych koncertów łapią się głowę widząc to, co kiedyś reprezentowali na scenie. Fani nie zawsze są tak krytyczni i chętnie oglądają stare nagrania z przeszłości.

Jak AC/DC brzmiał w 1976 roku na koncercie w australijskim liceum? [WIDEO]

AC/DC swoją pierwszą płytę "High Voltage" wydał w Australii w 1975 roku. Jak wówczas brzmiała kapela? Fani AC/DC odnaleźli w odmętach internetu nagranie występu z 1976. Grupa zagrała w liceum w St. Albans w Australii. Chociaż wideo oczywiście jest słabej jakości, to jednak łatwo rozpoznać szkolny mundurek Angusa Younga i usłyszeć charakterystyczny głos Bona Scotta. 

AC/DC
AC/DC
Przeczytaj także Co wydarzyło się na pierwszym koncercie AC/DC w Wielkiej Brytanii w 1976 roku?

Jeżeli macie ochotę na więcej tego typu archiwalnych nagrań, to polecamy również akustyczny występ Guns N' Roses z 1986 roku oraz występ Rage Against The Machine z 1992. Co więcej, niedawno internauci przypomnieli sobie o archiwalnych nagraniach z 1996 roku z targów muzycznych, na których Eddie Van Halen wprawił w zakłopotanie widzów targów muzycznych.

Zobacz także: Jak 18-letni Dimebag Darrell grał w 1984 roku? Przez to wideo nabawicie się kompleksów

Jak oceniasz występ AC/DC z 1976 roku?

Tagi: Duperele AcDc