19.09.2020 15:22

AC/DC nagrywa nowy klip? Do sieci wyciekły zdjęcia z Brianem Johnsonem i Philem Ruddem

AC/DC na planie nowego klipu z Brianem Johnsonem i Philem Ruddem? Wszystko wskazuje na to, że panowie wrócili do kapeli.

AC/DC
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Będzie nowa płyta AC/DC czy nie będzie? Plotki o tym krążą już od jakiegoś czasu, ale wydaje się, że właśnie dostaliśmy potwierdzenie, że coś się dzieje w szeregach AC/DC i to w bardzo ciekawym składzie.

AC/DC nagrywa nowy klip? Do sieci wyciekło zdjęcie z Brianem Johnsonem i Philem Ruddem

Jak twierdzi ultimateclassicrock.com, na oficjalnej stronie AC/DC pojawiły się zdjęcia z planu nowego teledysku grupy. Fotografie zostały szybko usunięte, ale nic w internecie nie ginie. Zdjęcia AC/DC udostępnił chociażby brazylijski fanklub - co ciekawe, na fotografiach widzimy Briana Johnsona, który jak wiemy miał ostatnio problemy ze zdrowiem. Nie zabrakło też Phila Rudda, niegrającego w kapeli od 2015 roku i Cliffa Williamsa, który odszedł z kapeli z 2016 roku. Czy panowie powrócili na stałe do AC/DC?

AC/DC
AC/DC
Przeczytaj także W sieci pojawił się dokument o AC/DC. Można obejrzeć go za darmo

Chcesz powrotu AC/DC?

Krążą plotki, że AC/DC wykorzysta nagrania ze zmarłym Malcolmem Youngiem. Przypomnijmy, że muzyk zmarł 18 listopada 2017 roku w wieku 64 lat. W 2014 roku zawiesił swoją działalność muzyczną ze względu na udar mózgu, który w konsekwencji doprowadził do demencji.  

Zobacz także: Na nowym albumie AC/DC znajdą się partie nagrane przez Malcolma Younga?

Tagi: Rock News AcDc