AC/DC nagrywa nowy klip? Do sieci wyciekły zdjęcia z Brianem Johnsonem i Philem Ruddem

19.09.2020 15:22
AC/DC|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

AC/DC na planie nowego klipu z Brianem Johnsonem i Philem Ruddem? Wszystko wskazuje na to, że panowie wrócili do kapeli.

Będzie nowa płyta AC/DC czy nie będzie? Plotki o tym krążą już od jakiegoś czasu, ale wydaje się, że właśnie dostaliśmy potwierdzenie, że coś się dzieje w szeregach AC/DC i to w bardzo ciekawym składzie.

AC/DC nagrywa nowy klip? Do sieci wyciekło zdjęcie z Brianem Johnsonem i Philem Ruddem

Jak twierdzi ultimateclassicrock.com, na oficjalnej stronie AC/DC pojawiły się zdjęcia z planu nowego teledysku grupy. Fotografie zostały szybko usunięte, ale nic w internecie nie ginie. Zdjęcia AC/DC udostępnił chociażby brazylijski fanklub - co ciekawe, na fotografiach widzimy Briana Johnsona, który jak wiemy miał ostatnio problemy ze zdrowiem. Nie zabrakło też Phila Rudda, niegrającego w kapeli od 2015 roku i Cliffa Williamsa, który odszedł z kapeli z 2016 roku. Czy panowie powrócili na stałe do AC/DC?

Przeczytaj także

 

Krążą plotki, że AC/DC wykorzysta nagrania ze zmarłym Malcolmem Youngiem. Przypomnijmy, że muzyk zmarł 18 listopada 2017 roku w wieku 64 lat. W 2014 roku zawiesił swoją działalność muzyczną ze względu na udar mózgu, który w konsekwencji doprowadził do demencji.  

Zobacz także: Na nowym albumie AC/DC znajdą się partie nagrane przez Malcolma Younga?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.