AC/DC odprawia mroczny rytuał w nowym klipie do "Witch's Spell"

10.06.2021 14:47
AC/DC odprawia mroczny rytuał w nowym klipie do "Witch's Spell" Fot. Cindy Barrymore/REX/Shutterstock/EAST NEWS

AC/DC udostępnił nowy klip do singla "Witch's Spell" z płyty "Power Up". Ten jest mroczny, tandetny i po prostu idealnie pasuje do tego kawałka.

AC/DC wydał nowy klip do kawałka Witch's Spell. Zobaczcie pokręcone wideo

Członkowie AC/DC to absolutne ikony muzyki. Chyba nie ma osoby, która nigdy nie szalała przy dźwiękach "Thunderstruck", "Highway to Hell", czy "Back In Black". Zespół nie pozwala o sobie zapomnieć i kilka miesięcy po premierze ich krążka "PWR UP", grupa udostępniła kolejny klip promujący album. Ten powstał do kawałka "Witch's Spell". 

Polecamy

Klip przygotowali specjaliści ze studia WOLF & CROW, a przedstawia grupę występującą w szklanej kuli oraz na kartach tarota. Pasuje idealnie do "Zaklęcia czarownicy". Zobaczcie wideo poniżej:

Polecamy

Przypomnijmy, że nad nowym albumem Angus i Stevie Youngowie pracowali z Brianem Johnsonem, który powrócił do zespołu po tym, jak uporał się ze swoimi problemami zdrowotnymi. Do kapeli wrócili również basista Cliff Williams i perkusista Phil Rudd.

Najnowszy krążek AC/DC o nazwie "Power Up" miał swoją premierę 13 listopada 2021 roku. Album zadebiutował na 1. miejscu list sprzedaży w 18 krajach i zebrał świetne recenzje od fanów i dziennikarzy muzycznych na całym świecie. Na krążku pojawiło się 12 nowych kawałków, a wydawnictwo promowały single "Shot in the Dark" i "Demon Fire". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.