29.09.2020 14:38

AC/DC powraca z tajemniczym teaserem. Czy wkrótce usłyszymy nowy materiał?

AC/DC podzielił się krótkim wideo z błyskawicą. Fani twierdzą, że to zapowiedź nowej płyty z Brianem Johnsonem i trasy koncertowej.

AC/DC
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem zagadka zostanie rozwiązana i usłyszymy nowy materiał od AC/DC. Na social mediach zespołu pojawił się teaser prawdopodobnie nowego wydawnictwa grupy.

AC/DC powraca z tajemniczym teaserem. Czy wkrótce usłyszymy nowy materiał?

Atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca, gdy w połowie września 2020 na stronie zespołu pojawiły się zdjęcia AC/DC z planu nowego teledysku. Na fotografiach zobaczyliśmy Briana Johnsona, Phila Rudda, Cliffa Williamsa oraz Angusa i Steviego Youngów. Taki skład byłby spełnieniem marzeń niejednego fana AC/DC. Zdjęcia zostały szybko skasowane ze strony kapeli, ale nic w internecie nie ginie.

AC/DC
AC/DC
Przeczytaj także AC/DC nagrywa nowy klip? Do sieci wyciekły zdjęcia z Brianem Johnsonem i Philem Ruddem

Teraz AC/DC wrzucił na swoje social media krótkie wideo oraz zmienił zdjęcie profilowe na błyskawicę w formie neonu. Znak bardzo przypomina ten, który widzieliśmy na wyżej wspomnianych zdjęciach AC/DC.

Fani uważają, że takie zmiany świadczą o niedługim oświadczeniu zespołu, który wyda nowy album z Brianem Johnsonem na wokalu oraz zapowie sporą trasę koncertową. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście do tego dojdzie.

Zobacz także: 12-letni Lennon Jon zaśpiewał AC/DC w talent show i zachwycił jurorów swoim występem [WIDEO]

Tagi: Rock News AcDc