12.02.2016 13:54

AC/DC prezentuje bourbon z colą Rock or Bust

Spragnieni? Na ratunek przybywa australijski zespół, który serwuje coś, co ugasi pragnienie każdego.

AC/DC prezentuje bourbon z colą Rock or Bust
foto: biggestfanpromo.com.au/acdc

Wieczorem po całym dniu pracy dobrze jest się trochę rozluzować. Wiadomo, że w tym może pomóc dobry alkohol - kieliszek czerwonego wina, złocisty trunek, dobre whiskey albo lampka szampana dla tych o błękitnej krwi. Do tego dobra muzyka z głośników.

Można to wszystko połączyć w jedno, czego przykładem jest AC/DC, który właśnie wypuścił na australijski rynek swój własny trunek - bourbon z colą. Takim napojem nie pogardzi żaden szanujący się fan zespołu. Cyklicznie w 2016 roku alkohol będzie pojawiać się w różnych puszkach nawiązujących do płyt zespołu. Pierwsza edycja AC/DC Bourbon & Cola pojawiła się w opakowaniu nawiązującym do okładki jego ostatniego krążka „Rock or Bust”, który stał się numerem 1. w 12 krajach.

Dodatkowo w marcu 2016 roku ruszy kampania Let There Be Rock Fund, która skierowana jest do utalentowanych australijskich muzyków. Mają oni za zadanie wykonać cover AC/DC w dowolnym stylu muzycznym. Co wygrają najlepsi - na razie dokładnie nie wiadomo. Natomiast ci, którzy zakupią alkohol mogą również liczyć na nagrody, jak chociażby bilety na londyński koncert. Część dochodów ze sprzedaży piwa zostanie przeznaczona na cele kampanii. 

foto: biggestfanpromo.com.au/acdc

Kapela zachęca również do robienia sobie selfie z alkoholem. Dodając hashtag #showusurcans zdjęcia pojawią się na stronie kampanii. Pierwsi szczęśliwcy już chwalą się swoimi fotografiami z drinkiem:

W 2015 roku zespół wydał limitowaną edycję piwa Rock Or Bust - 5-procentowego jasnego lagera. Na rynku pojawiają się co rusz kolejne alkohole sygnowane logo słynnych kapel. Wybór jest naprawdę duży, bowiem takie formacje, jak Behemoth, Queen, Iron Maiden, Metallica czy też Slayer mają co zaoferować swoim fanom.

Jeśli zaś chcecie coś wrzucić na ząb, to polecamy wegański burger Bring Me The Horizon. Natomiast bardziej odważni mogą się skusić na czarny burger dla metalowców powodujący zieloną niespodziankę.

Chcielibyście spróbować AC/DC Bourbon & Cola?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele AcDc