16.06.2015 09:08

AC/DC w trailerze do gry „Mad Max”

Klasyczny utwór grupy z płyty „Back in Black” umieszczony został w trailerze do gry osadzonej w postapokaliptycznym świecie. Zobacz, jak „piekielne dzwony” biją na rozżarzonych piaskach pustyni.

AC/DC w trailerze do gry „Mad Max”
foto: kadr z wideo

Gra „Mad Max” ukaże się w sprzedaży 1 września 2015 roku i będzie dostępna w wersjach na komputer, PlayStation 4 i Xbox One. Do sieci trafił trailer zapowiadający produkcję, w którym za ścieżkę dźwiękową służy „Hells Bells” AC/DC. Zobaczcie jak będzie się prezentować gra stworzona na podstawie filmu George'a Millera, „Mad Max: Na drodze gniewu”.

To nie pierwszy raz, gdy australijski zespół udostępnia swoją muzykę na potrzeby reklamy. Jeszcze w 2011 roku AC/DC pozwoliło sieci Walmart na umieszczenie riffu z „Back in Black” w filmie promocyjnym firmy.

Muzyka grupy była także wykorzystana wcześniej jako ścieżka dźwiękowa, zarówno do gier („Tony Hawk's Pro Skater 4”), jak i do filmów („Maksymalne przyśpieszenie” Stephena Kinga, czy „Iron Man 2”).

Jeżeli oprócz wiekopomnego utworu AC/DC spodobał Wam się też pomysł na grę możecie się zapoznać z gameplayem i zobaczyć, jak będzie wyglądała sama rozgrywka:

Zapowiada się jazda przy przyciśniętym do oporu pedale gazu wśród feerii wybuchów, pocisków i wystrzeliwanych płomieni ognia. To może się spodobać Brianowi Johnsonowi, który jest przecież fanem szybkiego prowadzenia samochodu.

Cieszy fakt, że AC/DC przerzucił się z ery 8-bitowej na potężne procesory i moc obliczeniową. Pytanie tylko, czy Philowi Ruddowi będzie dane przekonać się o „Mad Maxie” osadzonym w świecie elektronicznej rozrywki?

Jakie są Wasze ulubione ścieżki dźwiękowe z filmów lub gier, na których umieszczone są rockowe lub metalowe zespoły?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News AcDc