AC/DC wydał nowy album. Posłuchaj i oceń "PWR/UP"

13.11.2020 10:38
AC/DC wydał nowy album. Posłuchaj i oceń "PWR/UP" Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

13 listopada 2020 ukazała się nowa płyta od AC/DC. Czy fani będą zadowoleni z tego materiału?

Zespół powrócił po 6 latach przerwy. 17. w karierze album AC/DC nosi nazwę "PWR UP" i ukazał się 13 listopada 2020. Z zespołem przy najnowszej płycie współpracował znany wszystkim fanom producent - Brendan O’Brien. Ten sam, którego możemy kojarzyć z „Black Ice” z 2008 roku i „Rock Or Bust” z 2014 roku. Jak brzmi najnowszy krążek AC/DC?

AC/DC wydał nowy album. Posłuchaj i oceń "PWR/UP"

Na nowej płycie usłyszymy AC/DC w składzie: Brian Johnson, basista Cliff WIlliams, perkusista Phil Rudd oraz gitarzyści Angus i Stevie Young. Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się "PWR/UP"?

 

Album „PWR UP” został wydany w wielu wersjach - krążek CD w digipaku, specjalna grająco-świecąca wersja deluxe CD, jeden z trzech kolorów winyli (czarny, czerwony, przezroczysty żółty) lub LP ze specjalnie natłoczonymi grafikami. Ciekawostką jest limitowana edycja Deluxe, która zawiera specjalny neonowy napis i wbudowany głośnik, z którego będzie można usłyszeć pierwszy singiel "Shot In The Dark". Wewnątrz znajdziemy m. in. książeczkę z unikatowymi zdjęciami.

Przeczytaj także

AC/DC to jeden z najbardziej popularnych zespołów w historii rocka. Grupa sprzedała ponad 200 milionów albumów na świecie. AC/DC zostali przyjęci do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku. Oprócz tego zespół w 2010 zgarnął nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance za utwór "War Machine".

Zobacz także: Utwory AC/DC brzmią tak samo? Oto 10 niedocenionych piosenek, które sprawią, że zmienicie zdanie

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.