AC/DC "z całą pewnością" wróci na trasę z Brianem Johnsonem

Joanna Chojnacka
15.04.2019 15:17
AC/DC "z całą pewnością" wróci na trasę z Brianem Johnsonem Fot. Cindy Barrymore/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Dziennikarz radiowy Eddie Trunk poinformował w rozmowie z magazynem NME, że wokalista Brian Johnson wróci na trasę i ponownie zagra z grupą AC/DC.

Ostatnie lata nie oszczędzały grupy AC/DC. W 2016 roku wokalista zespołu Brian Johnson musiał zrezygnować z koncertowania ze względu na poważne problemy ze słuchem. Formacja zdecydowała wówczas, że muzyk nadal będzie brał udział w pracach w studiu, jednak na koncertach AC/DC zastąpi go wokalista Guns N' Roses, Axl Rose. Rok później zmarł Malcolm Young, założyciel zespołu, który cierpiał na demencję

Przeczytaj także

AC/DC wróci na trasę koncertową z Brianem Johnsonem 

Od jakiegoś czasu w sieci roi się od plotek na temat nowej płyty AC/DC. Jednak żaden z członków grupy nie potwierdził oficjalnie trwających prac nad kolejnym wydawnictwem. Tym razem jednak dziennikarz Eddie Trunk ujawnił informację na temat zbliżającej się trasy AC/DC. Mężczyzna twierdzi, że jego źródło wiedzy jest pewne, a Brian Johnson wróci do koncertowania.

Mam źródła, z których dowiedziałem się, że AC/DC z pewnością ponownie ruszą w trasę z Brianem. To nie jest potwierdzona przez muzyków informacja, ale moje źródła są pewne i wiarygodne.

Myślę, że AC/DC wkrótce wyda coś w rodzaju hołdu dla Malcolma. Tak jak kiedyś "Back In Black" powstał dla Bona Scotta.

Nie mam też wątpliwości co d tego, że będą też występować na koncertach, myślę, że na dniach oficjalnie ogłoszą swoje plany.

Jak donosi loudersound.com, Brian Johnson po rezygnacji z grania na żywo z AC/DC wystąpił już w towarzystwie Muse, Paula Rodgersa czy Micka Fleetwooda.

Zobacz też: >>Nastoletni rockman zaśpiewał "Highway to Hell"<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.