AC/DC nie zwalnia tempa. Zobacz nowy klip do "Realize" [WIDEO]

13.01.2021 16:16
AC/DC Fot. AP/East News

AC/DC udostępnił nowy klip do singla "Realize" z płyty "Power Up". Jak prezentuje się ten teledysk?

AC/DC to jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych naszych czasów. Chyba nie ma osoby, która nigdy nie szalała przy dźwiękach "Thunderstruck", "Highway to Hell", czy "Back In Black". Zespół nie pozwala o sobie zapomnieć i 13 listopada 2020 wydał nowy album „Power Up”. Dotychczas mogliśmy obejrzeć dwa klipy do singli "Shot In The Dark" i "Demon Fire". Nadszedł czas na kolejny teledysk od zespołu.

Polecamy

AC/DC z nowym klipem do "Realize" [WIDEO]

W teledysku możemy zobaczyć cały zespół w akcji. Przypomnijmy, że nad nowym albumem Angus i Stevie Youngowie pracowali z Brianem Johnsonem, który powrócił do zespołu po tym, jak uporał się ze swoimi problemami zdrowotnymi. Do kapeli wrócili również basista Cliff Williams i perkusista Phil Rudd.

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy klip do "Realize", który stworzyli Clemens Habicht i Josh Cheuse.

Za produkcję "Power Up" odpowiadał Brendanem O’Brienem, który przyłożył swoje ręce do "Black Ice" z 2008 i "Rock Or Bust" z 2014 roku. Na najnowszej płycie AC/DC znalazło się z 12 utworów, które charakteryzują się legendarnym brzmieniem.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.