AC/DC prezentuje pierwszy singiel z najnowszej płyty "PWR/UP". Znamy datę premiery i tracklistę wydawnictwa

07.10.2020 08:43
AC/DC prezentuje pierwszy singiel z najnowszej płyty "PWR/UP". Znamy datę premiery i tracklistę wydawnictwa Fot. AFP/EAST NEWS

AC/DC powraca z singlem "Shot In The Dark". Utwór zapowiada płytę "PWR/UP", którą zespół stworzył w legendarnym składzie. Rogi w górę!

Wreszcie jest! Kto po ostatnich perypetiach AC/DC spisał muzyków na straty, powinien jak najszybciej wszystko odszczekać. Grupa powraca z nowym kawałkiem "Shot In The Dark", którego już od 6 rano możecie słuchać premierowo na antenie Antyradia.

AC/DC prezentuje "Shot In The Dark" z płyty "PWR/UP"

Singiel zapowiada nową płytę zespołu "PWR/UP", która doczeka się swojej premiery już 13 listopada 2020 roku. Album został nagrany w najlepszym możliwym dzisiaj składzie. Na wokalu słyszymy Briana Johnsona, za bas chwycił Cliff WIlliams, za garami zasiadł Phil Rudd, a na gitarach zagrali Angus i Stevie Young.

Przeczytaj także

Czy płyta doczeka się zasłużonej promocji i obszernej trasy koncertowej? Trudno powiedzieć. Muzycy wyglądają na pełnych energii i gotowych na nowe wyzwania, jednak z powodu pandemii koronawirusa milczą na temat występów na żywo.

Na nowym albumie pojawi się 17 utworów. Jak możemy domyślić się po wysłuchaniu "Shot In The Dark", zespół zafunduje nam to, w czym od lat nie ma sobie równych. Garść prostych, melodyjnych utworów, które uwielbiają ich fani. Nie przewidujemy za wiele zmian i rewolucji, AC/DC powraca w starym stylu!

AC/DC "PWR/UP". Tracklista:

 1. Realize
 2. Rejection
 3. Shot in the Dark
 4. Through the Mists of Time
 5. Kick You When You’re Down
 6. Witch’s Spell
 7. Demon Fire
 8. Wild Reputation
 9. No Man’s Land
 10. Systems Down
 11. Money Shot
 12. Code Red
Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.