AC/DC publikuje teledysk do "Shot In The Dark". Słuchacze wykorzystują kadry do protestów w Polsce

27.10.2020 11:06
AC/DC publikuje teledysk do "Shot In The Dark". Słuchacze wykorzystują kadry do protestów w Polsce Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa AC/DC opublikowała teledysk do swojego pierwszego singla promującego najnowszy album. Muzycy powrócili w swoim starym stylu.

Grupa AC/DC powraca z teledyskiem do ich najnowszego singla "Shot In The Dark". Muzycy zaskoczyli fanów i zapowiedzieli, że powracają w legendarnym składzie oraz mają w planach wydanie płyty.

AC/DC z teledyskiem do "Shot In The Dark"

"Shot In The Dark" pokazuje muzyków w świetnej formie. Klip jest prosty i jego jedyne przesłanie zdaje się mówić "Popatrzcie, wróciliśmy". Nie ma tu przekombinowanej fabuły, obraz jest tak samo prosty i klarowny jak kompozycje zespołu.

AC/DC publikuje nowy klip

W tle grających muzyków silnym czerwonym, neonowym światłem błyszczy logo AC/DC. Tak się składa, że krwisty piorun dzisiaj w Polsce ma bardzo symboliczne znaczenie. Kadr promujący nową płytę oraz wideo już zaczął być wykorzystywany przez protestujących fanów rocka, chociaż to bardzo daleka interpretacja, a muzycy raczej nie mają pojęcia o tym, co dzieje się na polskich ulicach.

Za reżyserię klipu odpowiada David Mallet i jest on zapowiedzią najnowszej płyty AC/DC "Power Up", która ukaże się już 13 listopada. Znajdzie się na niej 12 premierowych utworów grupy.

AC/DC - "Power Up". Tracklista:

 1. Realize
 2. Rejection
 3. Shot In The Dark
 4. Through The Mists Of Time
 5. Kick You When You're Down
 6. Witch's Spell
 7. Demon Fire
 8. Wild Reputation
 9. No Man's Land
 10. 1Systems Down
 11. Money Shot
 12. Code Red

 

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.