AC/DC z kolejnym fragmentem singla. Zespół zdradza też datę premiery nowego materiału

Joanna Chojnacka
06.10.2020 10:41
AC/DC z kolejnym fragmentem singla. Zespół zdradza też datę premiery nowego materiału Fot. AFP/EAST NEWS

Grupa AC/DC powraca po wielu zespołowych perturbacjach. Artyści zrobili niespodziankę fanom, wrócili w legendarnym składzie i zaprezentowali nową muzykę.

Wielu fanów AC/DC po wydarzeniach z ostatnich lat straciło nadzieję na powrót grupy w chwale. Problemy Briana Johnsona ze słuchem, śmierć Malcolma Younga, kłopoty z prawem Phila Rudda i rzekoma emerytura Cliffa Williamsa wskazywały na to, że zespół wkrótce zakończy działalność. Jednak jak się okazuje, nie ma sytuacji bez wyjścia.

AC/DC. Kiedy premiera nowego materiału?

Po ostatnich publikacjach w mediach społecznościowych zespołu, fani AC/DC mogą odetchnąć z ulgą. Formacja powraca w legendarnym składzie z Brianem Johnsonem na wokalu i zapowiada nową płytę. Data premiery następcy "Rock or Bust" z 2014 roku pozostaje jeszcze tajemnicą, jednak muzycy opublikowali już fragmenty nowych nagrań.

Przeczytaj także

Z udostępnianych w sieci materiałów promocyjnych wynika, że nowy album będzie nosił tytuł "Power UP" zapisywany w charakterystyczny dla kapeli sposób - "PWR/UP". Zapowiedzią wyczekiwanej płyty jest singiel "Shot in the Dark", jego drugi fragment pojawił się właśnie między innymi na oficjalnym YouTubie kapeli.

W opisie filmu czytamy, że cały utwór usłyszymy już 7 października. Na krótkim wideo widzimy uśmiechniętych, pełnych energii muzyków, od których bije radość z możliwości powrotu do grania. Czekamy na nowy album z jeszcze większą niecierpliwością.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.