Abbath jest nieśmiertelny, żaden upadek nie jest mu straszny

Aleksandra Degórska
28.07.2017 12:35
Abbath jest nieśmiertelny, żaden upadek nie jest mu straszny Fot. kadr z wideo

Muzyk przewrócił się pod sceną pod koniec koncertu. Trzeba przyznać, że nieźle wybrnął z całej tej zabawnej sytuacji.

Były artysta Immortal, Abbath, znany jest z tego, że lubi się powygłupiać. Czasem zdarza mu się udzielać wywiadów totalnie pijanym, pozować do głupich zdjęć, ale poniższe nagranie jest chyba najśmieszniejszym wideo w tym roku z muzykiem w roli głównej. 

Abbath występował w ramach Metaldays w Tolmin w Słowenii i pod koniec koncertu wpadł na genialny pomysł. Zeskoczył ze sceny, żeby podbiec pod górkę i następnie z niej zbiec w szybkim tempie. Jak łatwo można się domyślić, źle to się dla niego skończyło. Jednak muzyk podniósł się i udawał, że dalej jest poważnym i majestatycznym artystą.

Obejrzyjcie ten zabawny incydent:

Czy to nagranie przypomina Wam wideo z pandami?

Oczywiście sceniczne wpadki to nic nowego, w końcu muzycy to też ludzie, którzy czasem się przewrócą w butach na koturnie (wiadomo od razu, że chodzi o Kiss). Wpadkę zaliczył również Steve Harris podczas koncertu w Brazylii. Niektórzy YouTuberzy wręcz się znęcają na muzykach tworząc zbiorcze nagrania scenicznych wpadek. Możecie obejrzeć zatem wtopy m.in. Guns N' Roses czy Kirka Hammetta.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.