Ace Frehley: Próbują mnie wymazać z Kiss

Urszula Drabińska
22.09.2014 10:18
Ace Frehley: Próbują mnie wymazać z Kiss Fot. b8ddy h8lly, CC BY 2.0

Były perkusista Kiss oskarża aktualnych muzyków zespołu, że próbują napisać historię na nowo. Tak promuje najnowszy solowy album „Space Invader”?

Ace Frehley, gitarzysta Kiss w latach 1973-1982 i 1996-2002, w jednym z ostatnich wywiadów zapytany został, dlaczego wciąż jest atakowany przez wokalistę tego zespołu, Paula Stanleya.

Myślę, że są zmuszeni mnie krytykować, bo stale są bombardowani przez fanów Kiss, którzy mówią „przyjmijcie z powrotem Ace’a”.

Jak podkreślił Frehley, nie został wyrzucony z zespołu, lecz odszedł sam po zakończeniu trasy „Farewell Tour”. Po prostu słowo „pożegnanie” potraktował wtedy serio. Konsekwentnie zaprzeczają temu dwaj inni oryginalni członkowie Kiss – Paul Stanley i Gene Simmons. Gitarzysta kontraatakuje:

To ciekawe, jak próbują napisać na nowo historię, próbując „wykasować” mnie z przeszłości zespołu.

Na razie nie zanosi się na to, by Kiss zagrało jeszcze kiedykolwiek w oryginalnym składzie. Peter Criss, pierwszy perkusista Kiss, już kilka lat temu ograniczył występy publiczne do minimum i zaszył się w domu na przedmieściach Nowego Jorku. Frehley „nigdy nie mówi nigdy”, ale Simmons powtarza, że nie ma szans na powrót czy to Petera, czy to Ace’a.

Płyta „Space Invader” Ace’a Frehleya miała premierę 18 sierpnia 2014 roku. Czyżby sprzedawała się na tyle słabo, by znów trzeba było prać brudy?

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.