25.09.2018 15:01

Ace Frehley może być świadkiem na twoim ślubie. Ile kosztuje ta przyjemność?

Były gitarzysta Kiss może pojawić się na ślubie i poprowadzić pannę młodą do ołtarza. Co się nie zrobi dla pieniędzy...

Ace Frehley może być świadkiem na twoim ślubie. Ile kosztuje ta przyjemność?
foto: shutterstock.com

Byli i obecni artyści Kiss wiedzą, jak zarabiać kasę - muzycy sprzedają deski sedesowe ze swoimi podobiznami, zaś Gene Simmon został szefem marketingu w fabryce marihuanny. Czy można wymyślić coś bardziej kreatywnego? Tak, Ace Frehley chyba pobił wszystkich, bo płacąc 6 000 dolarów może stać się Twoim drużbą na ślubie, jak również poprowadzić pannę młodą do ołtarza.

Ace Frehley może być świadkiem na ślubie

Nie, to nie jest wcale żart. W terminie 26-28 października 2018 w kaplicy Love It Loud: A Rock & Roll Wedding Chapel w Las Vegas fani Kiss będą mogli wziąć ślub w towarzystwie gitarzysty. Za 6 000 dolarów nie tylko Ace Frehley stanie się się naszym świadkiem, w opłatę wliczona jest sesja fotograficzna z gitarą muzyka oraz... streaming ślubu na Facebooku gitarzysty. Nie zabraknie też ślubnego tortu. Szczegóły możecie znaleźć na stronie rockin-mini-golf.myshopify.com.

Nie, dalej potwierdzamy, że to nie jest żart. Chociaż dla niektórych wydaje się ten pomysł naprawdę głupi, to jednak Kiss w USA jest naprawdę popularny i chętnych zakochanych zapewne nie zabraknie.

Kiss pożegnalna trasa

Tymczasem fani grupy mają powód do płaczu, bo Kiss ogłosił trasę pożegnalną. Będzie ona jednak trwać dosyć długo, bo trzy lata i obejmie wszystkie kontynenty. Miejmy nadzieję, że w końcu grupa wystąpi w Polsce, bo nigdy jeszcze Kiss nie wystąpił w naszym kraju.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Ace Frehley