06.06.2016 15:32

Acid Drinkers ujawnił tytuł 18. albumu

Kapela pracuje w pocie czoła nad nowym wydawnictwem. Co znajdziemy na tym krążku?

Acid Drinkers ujawnił tytuł 18. albumu
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Już w styczniu 2016 roku Acid Drinkers ruszył pełną parą z pracą nad kolejnym albumem. 18. studyjny album będzie następcą płyty „25 Cents For a Riff” z 2014 roku. Zespół informując o wejściu do studia zdradził jedynie, że płyta pojawi się na półkach sklepowych jesienią 2016 roku.

Powoli jednak formacja uchylała rąbka tajemnicy. Na początku maja 2016 roku Titus przyznał, że praca idzie bardzo sprawnie:

"

Jesteśmy w trzech czwartych komponowania. Myślę, że w ciągu tygodnia zamkniemy materiał. Powiem Ci szczerze, że na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli „Verses of Steel” lub „Infernal Connection”. Całkowicie nie bierzemy jeńców, ten album to będzie po prostu kop w papę! "

W końcu poznaliśmy tytuł tej płyty, a będzie on brzmiał „P.E.E.P. Show”, przy czym jest to skrót od „Paralysing, Expansive, Energetic Power Show”.

Acid Drinkers udostępnił tracklistę tego wydawnictwa. Na albumie znajdzie się 11 utworów i  przy każdym numerze znajdziemy ciekawy opis:

Oczywiście nie zabrakło również zdjęć ze studia. Jak widać muzycy nie narzekają na brak zajęć:

Czy podczas nadchodzących koncertów jest cień szansy na to, że usłyszymy nowe dźwięki? Najbliższy koncert odbędzie się 26 czerwca 2016 roku w Oleśnicy i wtedy okaże się, jak będzie prezentować się setlista występu.

Kolejno zespół odwiedzi Jarocin Festiwal 2016, podczas którego złoży muzyczny hołd Motorhead. Koncert odbędzie się 9 lipca 2016. Natomiast 15 sierpnia 2016 kapela zagra w Siemiatyczach.

Oczekiwanie na nowe wydawnictwo formacji można sobie umilić sięgając po komiksy stworzone przez Ridoo z muzykami Acid Drinkers w roli głównej. Krakowski rysownik udostępnił 10 części niebywałej opowieści. My polecamy szczególnie „Raport o stanie umysłu”, „Kosmiczne Mleko Wysokiej Jakości” oraz „Waran uderza ponownie”.

Czekacie na nowy album od Acid Drinkers?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Acid Drinkers