19.06.2019 15:14

Adam Lambert chce zagrać w filmie Elvisa Presleya

Wokalista występujący z Queen przyznał, że nie chce zatrzymać kariery na koncertowaniu z legendami rocka. Powiedział, że chętnie zagra Elvisa Presleya w jego biografii. 

Adam Lambert
foto: Aleksandra Degórska/Antyradio.pl

Adam Lambert to prawdziwy szczęściarz. Chociaż muzykowi nigdy nie uda się zastąpić Freddiego Mercury'ego, to przynależność do składu Queen jest ogromnym wyróżnieniem. Wokalista już od lat koncertuje ze swoimi idolami i może uczyć się życia w muzycznym show biznesie od najlepszych.

Adam Lambert chce zagrać w filmie Elvisa Presleya

Jednak artysta nie chce na tym poprzestać. Muzyk wyraził chęć pojawienia się w filmie i to nie byle jakim, ale biografii Elvisa Presleya. Co więcej, Lambert chce wcielić się w nim właśnie w rolę Króla Rock N' Rolla.

Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Przeczytaj także "Bohemian Rhapsody 2": Adam Lambert uciął plotki o drugiej części filmu o Freddiem Mercurym

Po ogromnym sukcesie "Bohemian Rhapsody" i świetnym przyjęciu "Rocketmana" o karierze Eltona Johna, popularność ekranizacji biografii muzycznych legend nie słabnie. Tym razem australijski reżyser Baz Luhrmanna podjął się stworzenia filmu o życiu i muzycznych dokonaniach Elvisa Presleya. Film jest w bardzo wczesnej fazie produkcji, jednak pojawiła się już informacja, że wystąpi w nim np. Tom Hanks. Aktor ma wcielić się w Toma Parkera, menadżera Presleya.

O produkcji dowiedział się Adam Lambert i w wywiadzie dla "Studio 10" przyznał, że wielokrotnie był porównywany do Króla Rock N' Rolla. Ponadto zasugerował, że chciałby wziąć udział w filmie i liczy, że twórcy dadzą mu szansę i przetestują jego możliwości.

Zobacz też: Brian May poczuł się zakłopotany, gdy usłyszał nowy singiel Adama Lambertem

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Elvis Presley Adam Lambert