28.01.2016 11:20

Adele na rockowych i metalowych okładkach

Piosenkarka nie przestaje schodzić z ust wszystkich. Teraz również jej twarz wkroczyła w świat zdominowany przez mocne granie.

Adele na rockowych i metalowych okładkach
foto: metalinsider.net

Adele nadal stanowi inspirację dla twórców zarówno w obrębie muzyki, jak również sztuk plastycznych. Jak się okazało, jej okrągła buzia z mocnym makijażem oraz fryzurą stylizowaną na lata 60. idealnie pasuje dosłownie wszędzie.

Brytyjski artysta Pello postanowił zastąpić twarzą piosenkarki Davida Bowiego, Iggy'ego Popa czy Boba Dylana na zdjęciach z ich albumów. Jakimś cudem Adele jest na tyle uniwersalna, że jej podobiznę można dokleić do każdej fotografii.

Zach Fehl poszedł o krok dalej i sprawdził, czy jej buzia będzie również dobrze wyglądać na metalowych albumach. Już raz zastanawialiśmy się co by było, gdyby Adele okazała się metalówą. No cóż, jeśliby do tego doszło, okładki płyt wyglądałyby z nią nieźle, bowiem na krążkach Iron Maiden, Metalliki, Disturbed czy Anthrax prezentuje się całkiem przyzwoicie.

Czy te oczy mogą kłamać?

Wokalistka po kilku latach ciszy powróciła w 2015 roku z albumem „25” . Singiel „Hello” leci w radiu bez przerwy i doczekał się już przeróżnych interpretacji w wykonaniu takich YouTuberów, jak Leo Moracchioli i Jared Dines. Również Miss Piggy czy Zakk Wylde postanowili odśpiewać wersy o tym, jak to femme fatale złamała komuś całkiem niechcący serce.

Jeżeli zaś chodzi o nietypowe okładki płyt, fani muzyki niejednokrotnie mieli ciekawe pomysły na przeróbki, bowiem pojawiły się albumy w wersji z LEGO, czy z postaciami z „Gwiezdnych wojen”. Niektórzy malują sobie legendarne grafiki na twarzy - chcieć to móc.

Jak Wam się podobają rockowe i metalowe okładki z Adele?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele