08.01.2016 12:45

Adele w wersji rockowo-metalowej

A gdyby brytyjska piosenkarka zamiast fortepianu jako podkład muzyczny miała rockowo-metalowe dźwięki? Tę hipotetyczną sytuację postanowił przedstawić Jared Dines, znany z wcześniejszych nietypowych produkcji.

Adele w wersji rockowo-metalowej
foto: kadr z wideo

Pomysłowy YouTuber nie pozwala sobie nawet na najmniejszą przerwę. W ostatnim miesiącu 2015 roku mieliśmy okazję posłuchać m.in. jak brzmi najcichszy growl, screaming na wdechu oraz klasyczny rock z metalową perkusją. Nie można też zapomnieć o analnym metalu z kosmosu, który wygrał w nieoficjalnym grudniowym wewnętrznym plebiscycie redakcji Antyradio.pl na najdziwniejsze wideo.

Tym razem Jared wziął na swój warsztat najbardziej znane kawałki brytyjskiej gwiazdy, zarówno z jej pierwszej, jak i drugiej oraz trzeciej studyjnej płyty. W związku z tym w jego repertuarze znalazły się numery „Rolling In The Deep”, „Set Fire To The Rain”, „Rumour Has It”, „Hometown Glory”, „Chasing Pavements”, „Someone Like You” oraz utwory „Skyfall” i „Hello”.

Posłuchajcie, jak brzmią te kawałki. Myślicie, że spodobałyby się Adele?

Trzeba jednak przyznać, że Jared tym razem jest nieco spóźniony. W listopadzie 2015 roku kawałek Adele w metalowej wersji nagrał już drugi znany i szalony youtuber, Leo Moracchioli we współpracy ze swoim kumplem. I też wybrał kawałek „Hello” z ostatniego albumu piosenkarki.

Czy Adele w takiej wersji podoba się Wam bardziej od oryginału?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Jared Dines