06.06.2020 10:48

Aerosmith nie zagra w lipcu w Krakowie. Na kiedy przełożono koncert i co z biletami?

Organizator koncertu poinformował, że wydarzenie zostało przesunięte na inny termin. Czy bilety zachowają ważność?

Foto: Romana Makówka Antyradio.pl
Foto: Romana Makówka Antyradio.pl

12 lipca 2020 roku grupa Aerosmith miała wystąpić na krakowskiej Tauron Arenie. Niestety, tak się jednak nie stanie. Organizator wydarzenia, Live Nation Polska, poinformował o przełożeniu koncertu na następny rok. Kiedy dokładnie zespół zawita w naszym kraju? Wiemy również co z biletami.

Aerosmith Kraków 2020 - koncert przełożony

Zespół Aerosmith miał ruszyć w europejską trasę koncertową European Tour z okazji 50-lecia swojej działalności. Pierwszy koncert w jej ramach miał się odbyć 13 czerwca 2020 roku w Mediolanie na iDays Festival. Następnie grupa miała wystąpić w Szwajcarii, Belgii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Danii i na Węgrzech, a zakończyć trasę 27 lipca w Niemczech

Publiczność
Publiczność
Przeczytaj także Metalmania 2020 w Warszawie odwołana. Co dalej z festiwalem?

Organizator polskiego koncertu, Arenie Live Nation Polska, poinformował o podjęciu decyzji w kwestii zmiany terminu wydarzenia:

"

Uważnie obserwujemy bezprecedensową sytuację i stało się jasne, że z powodu koniecznych środków ostrożności podjętych na całym świecie, koncert nie będzie mógł się odbyć w pierwotnie zaplanowanym terminie. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. "

Bilety zachowują zatem ważność, a Aerosmith zagrają w Krakowie 5 lipca 2021 roku.

Punk Fest 2020
Punk Fest 2020
Przeczytaj także Punk Fest 2020 w Gdańsku. Gdzie i kiedy? [DATA, BILETY, LINE-UP]
Tagi: Newsy Koncerty Aerosmith