14.09.2018 12:21

Aerosmith zagrał „Walk This Way” na dziecięcych instrumentach

Kapela nieźle się ubawiła u Jimmy'ego Fallona grając „Walk This Way” na małych instrumentach. Jak wypadł występ Aerosmith?

Aerostmih zagrał Walk this Way na dziecięcych instrumentach
foto: kadr z wideo

Dobra piosenka zabrzmi dobrze w każdej wersji, nawet jeśli zagra się ją na dziecięcych instrumentach. W programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” prowadzący wpadł na pomysł, żeby zapraszać do siebie znane gwiazdy i razem z nimi oraz zespołem The Roots grać słynne przeboje właśnie na zabawkowych instrumencikach.

Na taką zabawę zdecydowała się już wcześniej Metallica. Teraz Jimmy Fallon namówił na to samo muzyków Aerosmith. Wszyscy artyści zebrali się w bardzo ciasnym pomieszczeniu, sięgnęli po cymbałki, miniaturowe bębny i malutkie gitary, żeby zagrać „Walk this Way”. Dobry muzyk zagra na czymkolwiek, zatem hit Aerosmith nawet na dziecięcych instrumentach zabrzmiał bardzo energicznie. Przy okazji muzycy po prostu dobrze się bawili i wygłupiali na całego.

Aerosmith zagrał na dziecięcych instrumentach „Walk This Way”

Przygodę z graniem na miniaturowych instrumentach zaliczył też Mike Portnoy, który zagrał na perkusji z Hello Kitty, zaś na różowej gitarce muzykował Zakk Wylde. Jak więc widać, nie trzeba mieć drogi, profesjonalny sprzęt, żeby grać.

Aerosmith lubi zaskakiwać i łączyć siły z ciekawymi gośćmi. Wystarczy wspomnieć, że na gali MTV Video Music Awards Aerosmith wystąpił razem z Post Malone. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Aerosmith