A gdyby utwór „Africa” Toto powstał w latach 50.? Posłuchaj retro coveru Postmodern Jukebox

Aleksandra Degórska
02.10.2018 17:31
A gdyby utwór „Africa” Toto powstał w latach 50.? Posłuchaj retro coveru Postmodern Jukebox Fot. kadr z wideo

Oto kolejny cover słynnego utworu „Africa”. Czy w wersji retro hit Toto brzmi równie dobrze?

Ten utwór chyba się nigdy nie znudzi. Nie wiedzieć czemu słynny utwór Toto „Africa” stał się memem, który pojawia się w każdej otchłani internetu. Co za tym idzie numer wrócił znowu do łask, jak również doczekał się niezliczonej ilości coverów np. w wykonaniu Postmodern Jukebox.

„Africa” Toto w stylu retro

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox to stale rosnący zespół, który przez ostatnie lata zdobył 3,6 milionów subskrybentów na YouTube. Grupa przerabia w stylu retro popularne przeboje m.in. Oasis, Metalliki, Radiohead, Aerosmith czy The White Stripes i nie zapomniała również o twórczości Toto.

Tym razem Postmodern Jukebox pokazał jak może wyglądać przyszłość, gdy zamiast żywych instrumentów wystarczy wcisnąć jeden guzik i pojawi się muzyka. Całe szczęście znajdą się jeszcze osoby, które będą chciały grać na żywo muzykę i zachwycać słuchaczy swoją twórczością.

Posłuchajcie, jak słynny kawałek „Africa” brzmiałby, gdyby powstał w latach 50.

„Africa” Toto – covery

Jeżeli wciąż Wam mało coverów Toto to polecamy również przeróbki utworu w porządku alfabetycznym i w dosłownej, polskiej wersji, jak również w wykonaniu postaci z kreskówek, samochodów i stacji dyskietek. Numer Toto zagrano na kurczakach i dziecięcych klawiszach. Nie zabrakło również wersji w stylu black metal, jak więc widać, jest w czym wybierać.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.