„Africa” Toto zagrana na kurczakach

Maciej Koprowicz
28.03.2018 14:14
„Africa” Toto zagrana na kurczakach Fot. kadry z wideo

Drobiowy rock to coś, czego nam trzeba na Wielkanoc. Spokojnie – w trakcie nagrywania tych coverów nie ucierpiał żaden ptak!

„Africa” Toto, wielki przebój lat 80., w ostatnich miesiącach stał się internetowym memem - z niewyjaśnionych do końca powodów, nieznanych nawet zespołowi, o czym mówił w wywiadzie dla Antyradio.pl Steve Porcaro. Sieć zalały dziesiątki zabawnych coverów hitu sprzed 36 lat.

Można odnieść wrażenie, że „Africa” została w internecie zagrana w każdy możliwy sposób. Wykonywano ją między innymi na dziecięcych klawiszach. Grają ją nawet samochody i stacje dyskietek! Teraz przyszedł czas na… zwierzęta.

No, dobrze, na gumowe zwierzęta. Youtuber Joe Jenkins „zagrał” melodię z „Afriki” na piszczącej zabawce dla psów w kształcie kurczaka. Zrobił to w sposób z premedytacją prymitywny i… podbił internet. Posłuchajcie sami:

Nieco ambitniej do sprawy podszedł niejaki Big Marvel – jego wersja jest bardziej złożona melodycznie, a w dodatku przy nagrywaniu towarzyszył mu prawdziwy kogut. Przekonajcie się, kto wypadł lepiej w drobiowym coverze Toto:

Która wersja podoba się Wam bardziej?

 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.