Agnieszka Chylińska miała samobójcze myśli? "Gdyby nie ciekawość życia, to dawno mnie już by nie było."

Aleksandra Degórska
13.11.2018 14:54
Agnieszka Chylińska miała samobójcze myśli? "Gdyby nie ciekawość życia, to dawno mnie już by nie było." Fot. kadr z wideo

Wokalistka wyznała, że codziennie modli się do Boga, aby przetrwać dzień. O czym jeszcze wspomniała Agnieszka Chylińska w szczerym wywiadzie?

Wokalistka obecnie promuje swoje najnowsze wydawnictwo zatytułowane "Pink Punk", które ukazało się 26 października 2018. Album jest promowany singlem "Mam zły dzień". W związku z ukazaniem się nowego krążka Agnieszka Chylińska udzieliła wywiadu dla Kuby Wojewódzkiego, Edwarda Miszczaka i Marcina Prokopa. Materiał wyreżyserował Marcin Śliwa.

Agnieszka Chylińska miała myśli samobójcze?

Kuba Wojewódzki postanowił zapytać Chylińską o to, jaką miałaby teraz prośbę do Boga, która mogłaby się spełnić. Wypowiedź wokalistki chyba zaskoczy niejedną osobę. Chylińska odpowiedziała ze łzami w oczach:

O co poprosiłabym go teraz? Proszę go o coś codziennie, głównie o to, żeby przeżyć dzień, teraz jestem na takim etapie. Poprosiłabym go mimo wszystko o to, żeby żyć. Oczywiście życie ma różne kolory, ale czasami czerni jest za dużo i musisz dokonać wyboru: albo zachlać się na śmierć, albo pójść w tango, albo napisać o tym piosenkę i negocjować z czasem.

Czy to może wskazywać, że Agnieszka Chylińska miała samobójcze myśli? Kolejne jej słowa potwierdzają, że wokalistce nie jest wcale łatwo:

Gdyby nie moja ciekawość życia, to dawno by mnie już nie było. Gdyby nie to, że tak strasznie jestem ciekawa tego, co jest za zakrętem, gdyby nie to, że mam tak cudowne dzieci, które nie są świadome tego migotu porąbanej matki, która je jednocześnie kocha porąbaną miłością, ale jednak stara się to posklejać na swój sposób.

Posłuchajcie całego wywiadu Agnieszki Chylińskiej:

Agnieszka Chylińska - „Pink Punk”

Również podczas wcześniejszych wywiadów dotyczących albumu „Pink Punk”, Agnieszka Chylińska nie ukrywała tego, że jej nowy materiał jest bardzo szczery:

Na poprzedniej płycie „Forever Child” umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta „Pink Punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie. Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można.  

Za nowy materiał Chylińskiej odpowiadają wieloletni współpracownicy wokalistki, czyli Bartek Królik i Marek Piotrowski.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.