01.04.2019 17:27

Agnieszka Chylińska opublikowała zdjęcie z policjantem na Komendzie Głównej

Jedna z najpopularniejszych rockowych wokalistek w Polsce padła ofiarą oszustwa. W związku z popełnionym przestępstwem zgłosiła sprawę na policji. 

Agnieszka Chylińska
foto: Jan BIELECKI/East News

Muzycy bardzo chętnie podejmują współpracę z firmami. Sygnują swoim nazwiskiem lub marką zespołu przeróżne produkty, nie tylko instrumenty muzyczne. Nikogo nie zdziwił więc fakt, że Agnieszka Chylińska, która przez ostatnie lata straciła dość dużo kilogramów, reklamowała w sieci lek na odchudzanie. Nikogo poza samą zainteresowaną. Artystka i jej menadżerka oświadczyły, że nie mają nic wspólnego z promocją artykułów i że wizerunek wokalistki został wykorzystany bez jej zgody.

All together now - wokalistki w coverach ONA i Maanamu
All together now - wokalistki w coverach ONA i Maanamu
Przeczytaj także Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Wokalistki wykonały covery O.N.A. i Maanamu

Chylińska opublikowała zdjęcie na Komendzie Głównej 

Agnieszka Chylińska zgodnie z oświadczeniem, które pojawiło się na jej Instagramie postanowiła zająć się sprawą. Informacja o sytuacji trafiła już do Wydziału Cyberprzestępczości. Z kolei wokalistka stawiła się na Komendzie Głównej Policji, gdzie policjanci udzielili jej konsultacji, w jaki jeszcze sposób może walczyć z kradzieżą swojego wizerunku. Menadżerka wokalistki Joanna Ziędalska-Komosińska oświadczyła w imieniu artystki, że kobiety nie spoczną dopóki "oszuści i złodzieje" nie poniosą odpowiednich konsekwencji swojego zachowania.

Zobacz też: >>10 ważnych utworów Agnieszki Chylińskiej<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Agnieszka Chylińska