Agnieszka Chylińska również rapuje w ramach #Hot16Challenge2. Jej wideo podzieliło fanów
12.05.2020 17:35
Agnieszka Chylińska również rapuje w ramach #Hot16Challenge2. Jej wideo podzieliło fanów Fot. . Piotr Molecki/East News

#Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Wczoraj świat usłyszał rapującego prezydenta Dudę i już nic nie było takie samo. Dzisiaj nietypowe wyzwanie wraca do muzycznego świata. Swoje „gorące wersy” zaprezentowała Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska, wokalistka, autorka książek dla dzieci i członkini Jury różnych programów typu talent-showdołączyła właśnie do #Hot16Challenge2, prezentując specjalne wideo na swoim koncie na Facebooku. 

#Hot16Challenge2 – początek zabawy

Druga edycja "gorącego wyzwania" trwa od jakiegoś czasu. Rozpoczęła się w polskim środowisku hip-hopowym, mając na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz szpitali i lekarzy, walczących ze skutkami epidemii koronawirusa. Wpłat można dokonywać na stronie internetowej SiePomaga.pl. 

Przeczytaj także

Pierwsza edycja wyzwania miała miejsce w 2014 roku i była pochodną tzw. Ice Bucket Challenge, w którym zbierano pieniądze na walkę ze stwardnieniem rozsianym. Gwiazdy kina oblewały się zimną wodą, a raperzy zapowiadali gorące wersy.

Chylińska rapuje – posłuchaj jej nagrania

Była wokalistka grupy O.N.A, zgodnie z zasadami wyzwania, którego celem jest napisanie „16 gorących wersów” oraz wpłata pieniędzy na specjalne konto na rzecz wsparcia polskiej służby zdrowia, przygotowała utwór, przykuwający uwagę widzów i słuchaczy.

Przeczytaj także

Artystka zaprezentowała wideo ze swoim utworem na swoim profilu na Facebooku.

#Hot16Challenge2 – dalsze nominacje

Częścią zabawy jest także nominowanie kolejnych osób w wyzwaniu. Chylińska nominowała: swoją koleżankę z programu „Mam Talent”, Małgorzatę Foremniak , kandydata na prezydenta Szymona Hołownię, a także polityka Ryszarda Kalisza

Przeczytaj także

#Hot16Challenge – kto nominował kogo? Pomocna rozpiska

Jeśli zgubiliście się już w meandrach nominacji do nietypowego wyzwania, bądź chcecie śledzić, który artysta nominował którego i ile pieniędzy zostało już zebranych, możecie zrobić to za pomocą specjalnie przygotowanej strony internetowej

Wedle strony w ramach wyzwania nagrano już ponad 500 utworów. Wśród nich są, m.in Dawid Podsiadło, Taconafide, Tede, Janusz Korwin-Mikke, Zbigniew Stonoga, czy wspomniany już prezydent Andrzej Duda.

Czytaj także: Polacy stworzą największe na świecie wirtualne kino. Kiedy będzie można z niego korzystać?

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.