Agyness B. Marry: Muzyka mnie nie inspiruje [VIDEO]

Magda Słomka
16.03.2015 16:13
Agyness B. Marry: Muzyka mnie nie inspiruje [VIDEO] Fot. kadr z wideo

Agyness B. Marry, czyli Agnieszka Bukowska, była gościem audycji „Wybierz Prawdziwy Rock”. Posłuchajcie, jak zagrała na żywo kawałki „Rainbow” i „Dirty Water”!

Wbrew niektórym głosom, w Antyradiu pojawiają się debiutanci, a już na pewno w „Wybierz Prawdziwy Rock”! Agyness B. Marry to projekt założony przez Agnieszkę Bukowską – kompozytorkę, gitarzystkę i wokalistkę. Posłuchajcie, jak artystka wykonała na żywo kawałek „Rainbow”!

To nie wszystko! Mamy dla Was akustyczne nagranie z kawałkiem „Dirty Water”!

Jak twierdzi wokalistka, piosenki na jej debiutanckim krążku powstawały zarówno rok temu, jak i dziesięć lat wstecz. Agyness przyznała, że zakończenie tego etapu było dla niej w pewnym sensie jak ulga.

Poczułam podświadomie, że mogę pójść dalej. Materiał jest zamknięty, nagrany i mogę się teraz rozwijać w innym kierunku. Może nie do końca w innym, bo będzie to mój kierunek, ale piszę nowe numery i widzę, że są inne. Ewolucja artystyczna jest i bardzo mnie to cieszy.

Jak przystało na debiut, do artystki przykleja się różne łatki i porównuje się ją do różnych innych muzyków. Agnieszka powiedziała, że tak naprawdę żaden konkretny artysta nie jest jej inspiracją, a ona sama pracuje inaczej.

Muzyka mnie nie inspiruje. Nie jest tak, że gdy posłucham piosenkę jakiegoś wykonawcy, mówię: „Wow! Chce zrobić taką piosenkę”, siadam i piszę pod wpływem tego. Napisałam w taki sposób chyba tylko jeden czy dwa numery.

Jak Wam się podoba ten debiut?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.