Airbourne nagra podwójny album
Magda Słomka
05.12.2014 13:36
Airbourne nagra podwójny album Fot. airbournerock.com

Nie wystarczy już jedna płyta, trzeba wydać naraz dwie! Zespół Airbourne ma pomysł na nowy koncertowy krążek…

Australijscy muzycy chcieliby nagrać w 2015 roku „old schoolowe” podwójne wydawnictwo. Artyści właśnie zakończyli swoje tournée po Europie, na którym nagrywali nowe pomysły w swoim zespołowym busie. Już wcześniej zapowiedzieli, że chcieliby wydać następcę albumu „Black Dog Barking” z 2013 roku w drugiej połowie 2015.

Lider grupy, Joel O’Keeffe, powiedział, że nie będzie jednak kombinować nad krążkiem live, dopóki Airbourne nie wyda swojej czwartej studyjnej płyty.

Myśleliśmy o nagrywaniu każdego gigu i udostępnianiu go. Ale po prostu, dalej będziemy grać koncerty, oto co zrobimy! Przyjdź na występ. Jeśli chcesz go nagrać, nagraj go na telefon! Jednak album koncertowy to coś, co chcielibyśmy wydać. Prawdopodobniej zrobimy to na następnej trasie, bo mamy wystarczająco wiele materiału, by zrobić dobrą solidną, podwójną płytę live.

Skąd taki pomysł?

To jest to, czym chcemy się zająć - przejść z naszymi pomysłami na old schoolową stronę. Nie chcemy wydawać krążka w iTunes. Niech wszyscy się odpieprzą, zrobimy podwójną płytę CD albo winyla, bo to jest spoko! Ludzie, którzy lubią nasz zespół, lubią też takie rzeczy.

Do dzieła!

Zespół ostatnio zmagał się z falą krytyki. Nowe „cycate koszulki” Airbourne wywołały wiele kontrowersji wśród fanów. Z przodu, na wysokości klatki piersiowej, znajdowało się logo zespołu. Najlepsze jednak czekało z drugiej strony materiału… Były to po prostu piersi. Grupa w odpowiedzi na głosy niezadowolenia, postanowiła przeprosić urażone osoby i obróciła wszystko w żart.

Jak wiadomo, negatywny rozgłos to najlepsze narzędzie marketingowe, dlatego muzycy nie przejęli się tym zbytnio, co widać poniżej...

airbourne tlumaczenie 2
Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.