25.08.2017 13:47

Akcja fanów Alter Bridge przed polskim koncertem

20 października 2017 Alter Bridge zagra w klubie Progresja. Fani zespołu szykują dla ulubieńców błyskotliwą niespodziankę.

Akcja fanów Alter Bridge przed polskim koncertem
foto: Radek Zawadzki

Koncert słynnego rockowego zespołu nie może dziś się obyć bez specjalnej akcji, przygotowanej przez najwierniejszych sympatyków. Pod względem pomysłowości w zaskakiwaniu idoli polscy fani absolutnie nie odstają od reszty świata. Widzowie na polskim koncercie System Of A Down podczas jego występu wypuścili w powietrze balony, a Amy Lee z Evanescence została obsypana różami. Z kolei wielbiciele Depeche Mode przed koncertem tego zespołu przygotowali własny film do utworu „Going Backwards” – na podobny pomysł wpadli fani Korna, którzy stworzyli wideo do „Layli”.

Także fani Alter Bridge, którzy spotkają się z grupą 20 października 2017 w Warszawie zamierzają zgotować zespołowi błyskotliwą – dosłownie - niespodziankę. Podczas koncertu chcą użyć lightsticków, czyli popularnych świetlików. To plastikowe pojemniki, najczęściej w kształcie pałeczki, wypełnione dwoma izolowanymi cieczami. W momencie zgięcia lighsticka płyny łączą się i zaczynają świecić. Pomysłodawcy akcji napisali:

"

Przy pierwszych dźwiękach koncertowego pewniaka, czyli utworu „Blackbird”, każdy przełamie, a tym samym zwyczajnie odpali lighsticka, dzięki czemu wszyscy zgromadzeni w Progresji  pokażą swoje zaangażowanie i miłość do zespołu. Lighstick’ów będzie tyle, ile nas, czyli aż TYYYYLE!!!

Gwarantujemy, że dla nikogo nie zabraknie :) "

Zaopatrzenie każdego fana w świetlik wiąże się jednak z pewnymi kosztami. Najwierniejsi słuchacze Alter Bridge prowadzą więc na stronie PolakPotrafi.pl zbiórkę pieniędzy na zakup świecących pałeczek na koncert. Organizatorzy chcą uzbierać kwotę 700 zł. Akcję miłośników zespołu Mylesa Kennedy’ego można wesprzeć pod adresem https://polakpotrafi.pl/projekt/alter-bridge.

To nie pierwsza akcja koncertowa, organizowana przez fanów Alter Bridge. Polscy sympatycy grupy, także wykorzystując metodę crowdfundingu, zebrali środki na 200 białych i czerwonych piłek plażowych z jej nazwą, które pofrunęły w powietrze 16 listopada 2016 w Katowicach.

Alter Bridge zagra 20 października 2017 w klubie Progresja w Warszawie. Otwarcie bramek planowane jest na 19:00,a start koncertu na 20:00. Ceny biletów wynoszą 150 zł w przedsprzedaży i 170 zł w dniu koncertu. Bilety do nabycia na stronach: shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl,www.eventim.plwww.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl. Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl. Sprzedaż wysyłkowa: 32 / 253 71 82, zamowienia@metalmind.com.pl, shop.metalmind.com.pl.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Alter Bridge